Gruodžio 04 d.

Tarp „Europos burės 2022” laureatų – „Mindletic“ sprendimas emocinei sveikatai gerinti

2022-11-03 11:50 Dalintis:

Spalio 27 d. Kauno muzikiniame teatre buvo apdovanoti geriausi Europos Sąjungos investicijų Lietuvoje projektai. 14-tą kartą Finansų ministerijos inicijuojamame renginyje „Europos burės“ buvo numatytos 7 apdovanojimų kategorijos, kuriose varžėsi 64 projektai. Geriausius iš jų rinko ekspertų komisija, jiems įteiktos specialios statulėlės. Vienoje iš svarbiausių kategorijų, Už investicijas į žmogų, laimėtoju tapo lietuviškas startuolis „Mindletic“.

Covid-19 pandemijos metu užgimusi programėlė - emocinis sporto klubas „Mindletic“ - siūlo žmonėms vietą, kurioje jie gali identifikuoti savo emocinę būklę ir pamankštinti savo protą. Tai mokslu paremtas sprendimas, sukurtas kartu su sertifikuotais psichologais ir profesionaliomis psichikos sveikatos organizacijomis, siūlantis individualizuotas emocinių treniruočių programas keliomis kalbomis emocinio balanso link. „Mindletic“ komanda, remdamasi surinktais anoniminiais duomenimis, bando prognozuoti emocinį balansą ir apsaugoti jį nuo pablogėjimo ateityje.

2021 m. startuolis pritraukė 500 tūkst. eurų investiciją. „CoInvest Capital“ į „Mindletic“ investavo 240 tūkst. eurų (investicija atlikta pagal priemonę „Ko-investicinis fondas II“, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo), o likusią investicijos dalį, 260 tūkst. eurų, startuoliui suteikė rizikos kapitalo fondas „Startup Wise Guys“, Vilnius universiteto neliečiamojo kapitalo fondas ir 7 verslo angelai. Gauta investicija bus naudojama įžengti į naujas rinkas.

Šis lietuviškas startuolis tapo finalininku ir tarptautiniuose Centrinės Europos startuolių apdovanojimuose (CESA 2022).

Daugiau „Europos burės 2022” renginio įspūdžių 15min.lt.

Šaltinis: INVEGA

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location