Birželio 14 d.

Susikurk sėkmę savo regione

2018-10-23 10:20 Dalintis:

„Nežinojau, kad yra tiek daug projektų ir galimybių verslui gauti  finansavimą“, „Atėjau, nes sudomino pavadinimas. Nesitikėjau, kad  sužinosiu tiek daug naujų dalykų“, „Seminaras buvo aktualesnis nei galvojau. Planuoju verslo plėtrą, o tam reikia lėšų ir paramos, todėl  labai džiaugiuosi tiek daug išgirdęs apie Europos Sąjungos fondų  investicijų galimybes“, – taip marijampoliečiai įvertino Technologijų ir inovacijų verslui paramos asociacijos (TIPVA) organizuotą seminarą „Susikurk savo sėkmę Marijampolės regione“.

Turite verslą? O gal dar tik planuojate jį steigti? Norite plėstis,  augti, tačiau trūksta lėšų? Turite genialią idėją, tačiau nežinote, ar  ji pasiteisintų? Ateikite į vieną iš TIPVA organizuojamo seminarų ciklo „Susikurk sėkmę savo regione“ renginių ir gaukite atsakymus į jus  dominančius klausimus. Artimiausias seminaras – 2018 m. lapkričio 6 d.  Jurbarke.  

Seminarų ciklas „Susikurk sėkmę savo regione“ yra  TIPVA įgyvendinamo projekto „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“  sudėtinė dalis. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo  lėšomis.

Šaltinis: Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location