Vasario 08 d.

Studijų vizite – pažintis su Lietuvos aukštųjų technologijų sektoriumi

2018-10-03 10:21 Dalintis:

Spalio 2-3 d. Lietuvoje vyksta projekto „INKREASE“ mokomasis vizitas.  Vizito metu projekto partneriai iš Italijos, Ispanijos, Austrijos,  Danijos, Vengrijos bei Prancūzijos susipažįsta su Lietuvos aukštųjų  technologijų sektoriumi ir lankosi inovacijas kuriančiose įmonėse bei  mokslo ir technologijų slėniuose.

Dalyvaudama šiame projekte MOSTA siekia tobulinti mokslo-verslo bendradarbiavimo priemonę „Intelektas“, kuri yra skirta paskatinti  mones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams  kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Tačiau  skirtingų regionų tikslai projekte skiriasi – vienos organizacijos ieško  bendradarbiavimo galimybių ir kontaktų galimam bendradarbiavimui  vykdant mokslinius tyrimus ar kuriant inovacijas, kitos – siekia rasti  geruosius pavyzdžius ir pagerinti inovacijų politiką.

Lietuvoje viešėsiantys projekto partneriai susitinka su Lietuvos lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio, Lietuvos robotikos  asociacijos, informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacijos,  Lietuvos inovacijų centro, taip pat inovatyvius produktus kuriančių  įmonių tokių kaip „Oxipit“ ir „Brolis Semiconductors“ atstovais bei  lankosi Saulėtekio slėnyje.

MOSTA organizuojamas mokomasis vizitas yra projekto „INKREASE“ dalis. Šiuo projektu yra siekiama pagerinti dalyvaujančių regionų  inovacijų plėtojimo pajėgumus, pagrindinis tikslas yra integruoti į  skirtingas partnerių regionines strategijas priemones ir įrankius, kurie  didintų įvairių inovacinių ekosistemų efektyvumą, sustiprintų mokslo ir  verslo bendradarbiavimą ir mokslinių tyrimų rezultatų komercializaciją.

Šaltinis: MOSTA.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location