Spalio 25 d.

Startuoliams - specialus pasiūlymas!

2019-02-25 15:00 Dalintis:

Balandžio 4-6 d. Klaipėdoje vyks dvi specializuotos tarptautinės parodos „Statyba 2019“ bei „Energetika 2019“ - didžiausias verslo renginys Vakarų regione. Organizatoriai įmonėms siūlo pasinaudoti galimybe pristatyti save, surasti partnerių ir klientų, užmegzti naujus ryšius, reklamuoti savo prekes ir paslaugas, tirti rinką ir būti svarbia didelio renginio dalimi.

Pageidaujantiems dalyvauti startuoliams, kuriantiems produktus ar paslaugas, susijusias su energetikos bei statybų sektoriais, -  išskirtinis organizatorių pasiulymas!

27-oji tarptautinė statybos, remonto ir interjero bei 2-oji tarptautinė energetikos ir energiją tausojančių technologijų parodos, organizuojamos perspektyvių šios srities vystymo ir inovacijų kontekste:


• intensyvi Vakarų Lietuvos regiono ir Klaipėdos raida

• ekonominio proveržio strategija

• investicijos į viešuosius objektus ir infrastruktūrą

• spartus kurortinių zonų vystymas

• Klaipėdos jūrų uosto plėtra


Tai faktoriai, įtakojantys statybų sektoriaus plėtrą visame regione, viešųjų ir individualių objektų projektavimą ir statybą. Procesai, kurie sudaro geras prielaidas statybos ir energetikos sektorių įmonėms šiame regione veikti aktyviau, užimti arba sutvirtinti naudingas pozicijas bei  plėtoti savo verslą.

Renginyje save pristatys per du šimtus dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos Kaliningrado srities. Parodos vienija žmones, idėjas ir sprendimus – tai ir yra trys pagrindiniai sėkmės elementai.

Siekiama, kad parodose būtų pristatyta kuo daugiau naujovių  technologijų, produkcijos ir naujų žinių. Ypatingas dėmesys skiriamas šių sričių profesionalų ir galutinių vartotojų sudominimui bei pritraukimui. Parodose numatyta tarptautinė konferencija, inovacijų zonos, naujų produktų bei technologijų pristatymai, verslo susitikimų vietos, mokymai, konkursai.

Parodos vyks 3 dienas Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir jos prieigose. Joms skirta 4200 kv.m. ploto uždarose patalpose bei 7000 kv.m. ekspozicinio ploto lauke.

Daugiau informacijos.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location