Sausio 24 d.

Socialinių partnerių penktadieniai – apie klimato kaitą

2020-08-07 10:35 Dalintis:

Aplinkos ministerija grįžta prie socialinių partnerių penktadienių organizavimo. Rugsėjo mėnesį planuojamas renginys, skirtas klimato kaitos klausimams aptarti. Kviečiame nevyriausybines organizacijas ir ekspertus jau dabar registruotis į mūsų socialinių partnerių sąrašą bei siūlyti aktualias diskusijų temas.

Atsižvelgdami į viešųjų renginių riziką pandemijos metu, ruošiame skirtingus renginio formatus. Priklausomai nuo situacijos rugsėjį, paskelbsime ar turėsime galimybę pasikalbėti gyvai, ar organizuosime susitikimus skaitmeniniu būdu per atstumą. 

Renginiai bus atviri visuomenei. Jų metu numatoma diskutuoti apie Lietuvos ir tarptautinius klimato politikos tikslus ir priemones, klimato iššūkius ir prisitaikymo prie jų galimybes įvairiuose ūkio sektoriuose, apžvelgiant į ministerijos veiklą šiose srityse ir artimiausius darbus. 

Pristatymai ir diskusijos atskiromis temomis bus organizuojami pagal iš anksto sudarytą programą. Informacija apie socialinių partnerių penktadienių programą bus teikiama el. paštu ir Aplinkos ministerijos interneto svetainėje. 

Visi norintys papildyti ministerijos socialinių partnerių ir ekspertų sąrašą bei siūlyti diskusijų temas, yra maloniai kviečiami kreiptis el. paštu andrius.satas@am.lt. 

Šaltinis: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location