Liepos 02 d.

Skelbiama bendrovės „Valstybės investicinis kapitalas“ nepriklausomų valdybos narių atranka

2020-06-01 11:01 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia atranką į steigiamos uždarosios akcinės bendrovės „Valstybės investicinis kapitalas“ nepriklausomų valdybos narių pareigas.  

Bendrovės veiklos tikslas – padėti atsigauti pandemijos paveiktai Lietuvos ekonomikai, valstybės ir kapitalo rinkos priemonėmis pritrauktomis lėšomis finansuojant pagalbos verslui ir kapitalo rinkos plėtrai skirtas programas. Bendrovė bus Pagalbos verslui fondo, steigiamo kaip komanditinė ūkinė bendrija, komanditorė.

Bendrovės valdybą sudarys 3 nariai: vieną atstovą skirs Ekonomikos ir inovacijų ministerija, kiti du nariai bus nepriklausomi. Valdybos narių kadencija – ketveri metai.

Kandidatai į valdybos narius turi turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą, darbo patirties paskolų, rizikos kapitalo investicijų struktūrinimo ir vertinimo, fondų investicinių procesų valdymo ar sandorių struktūrinimo veiklos srities organizacijoje aukščiausio lygmens vadovų komandoje, taip pat akcinės bendrovės, uždarosios akcinės bendrovės arba valstybės įmonės strateginio veiklos planavimo, vystymo ar pokyčių valdymo srityse.

Visi reikalavimai kandidatams ir kita aktuali informacija skelbiama čia.

Kandidato prašymą dalyvauti atrankoje ir sąžiningumo deklaraciją galima rasti čia, kandidato sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo valdybos nepriklausomo nario atrankos vykdymo procese – čia.

Dokumentai priimami iki 2020 m. birželio 8 d. 17 val., atrankos komisijos posėdis planuojamas 2020 m. birželio 11 dieną.

Šaltinis: Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location