Vasario 01 d.

Singapūro Fintech festivalyje bus pristatomos Lietuvos verslo galimybės

2020-12-09 09:00 Dalintis:

Gruodžio 7-11  d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Investuok Lietuvoje, Startup Lithuania, Lietuvos banku, Fintech Lithuania ir Fintech Hub LT asociacijomis, BCCS klasteriu bei Rockit dalyvauja tarptautiniame „Singapore Fintech Festival“ renginyje. Renginys vyksta unikaliu hibridiniu formatu, apjungiančiu visą parą veikiančią internetinę renginių platformą  40 pasaulio miestų, kuriuose organizuojamos diskusijos fiziniu ir skaitmeniniu formatu.

„Ne paslaptis, kad technologinės naujovės bus svarbiausios bankų sektoriuje daugelį metų į priekį, o jei didieji bankai to neišnaudos, naujieji finansinių ir didelių technologijų kompanijų žaidėjai tikrai tai padarys. Festivalis yra globalus ir apima visus žemynus, todėl kartu su partneriais pristatysime Lietuvos Fintech verslo galimybes ne tik Azijos rinkai, bet ir visam pasauliui. Mes galime pasiūlyti tai, ko šiam sektoriui reikia – infrastruktūrą, talentus ir paramą“- teigia MITA vadovas Gintas Kimtys.

Renginyje pranešimus skaitys puikiai pasauliui žinomi veidai – Bill Gates, Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern bei pranešėjai iš Microsoft, Google, Paypal, Mastercard, o gruodžio 9 d. visi renginio dalyviai galės stebėti tiesioginę transliaciją, kurios metu bus pristatoma, kodėl Lietuva turi aukštus tarptautinius finansinių technologijų reitingus bei kaip pasinaudoti šalies verslo galimybėmis, plečiant veiklą visoje ES. 

Singapūro Fintech Festivalio rėmuose buvo organizuota ir „The Global FinTech Hackcelerator“ atranka, kurioje dalyvavo 3 Lietuvos startuoliai, užtikrintai lyderiavę pusfinalyje Europos regione, tačiau vis dėlto nepatekę į finalą. Iš viso buvo pateikta 270 paraiškų iš 40 šalių, o į finalą buvo atrinkta 20 startuolių. 

2019 m. Singapūro Fintech Festivalyje ir Singapūro inovacijų ir technologijų savaitėje (SWITCH) dalyvavo daugiau nei 60 000 dalyvių iš beveik 140 šalių ir vyko  „FinTech“ konferencija, „FinTech“ apdovanojimai, „Global FinTech Hackcelerator“, „Innovation Lab Crawl“ ir tinklaveika bei dirbtuvės.

Šaltinis - Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location