Sausio 16 d.

Sėkmingą startuolį įkūrusi lietuvė: didžiausia pradinė investicija yra laikas

2020-10-26 12:30 Dalintis:

Jau šeštadienį 10 val. LNK televizijos eteryje – dar viena verslo ir rizikos bei privataus kapitalo fondų partnerystės laida „Sėkmės tandemas“. Šį kartą bus atskleista, kaip investuojama į ankstyvosios stadijos startuolius, o laidos heroje taps Monika Katkutė-Graužinė, sukūrusi mokymosi platformą mokytojams „Teachers Lead Tech“.

Verslininkė neslepia, kad iš pradžių startuolį finansavo savo lėšomis ir naujai idėjai įgyvendinti didžiausia pradinė investicija buvo jos pačios laikas. „Mes norime ne tik sukurti technologijas, bet ir padėti mokytojams tapti tvirtais technologijų kūrėjais ir vartotojais, kad jie galėtų užtikrinti kokybišką ir modernų švietimą ne tik pandemijos metu, bet ir toliau dirbant klasėje“, – platformos išskirtinumą, ypač išryškėjusį karantino metu, pristatys moteris.

„Verslai, kurie turi  išgrynintą verslo idėją ir yra žengę pirmuosius žingsnius: sukūrę produktą ar paslaugą, gali pritraukti investicijų iš kelių investuojančių fondų“, – atskleis laidos vedėja Daiva Žeimytė-Bilienė. Būtent tokios pagalbos prireikė M. Katkutei-Graužinei, kuri laidoje mėgins sugriauti stereotipą apie švietimo technologijų startuolius ir įtikinti „Coinvest Capital“ galimu verslo pelningumu.

„Net jei atrodo magiškas ir patrauklus, produkto kūrimas ir investicijos ieškojimas iš tiesų yra labai alinantis ir emociškai. Tu pasakoji apie dalykus, kurie tik įsivaizduojami ir bus įgyvendinti tolimoje ateityje. Net neturi garantijų, kad jie įvyks, bet pristatydamas turi kalbėti taip užtikrintai, kad net pats patikėtum, kad tai jau yra realybė“, – savo patirtimi dalysis verslininkė.

Televizijos žiūrovai turės galimybę iš arti susipažinti su verslininko ir investuotojo santykiais bei esminėmis jų problemomis. Kokius klausimus verslininkams užduoda rizikos bei privataus kapitalo fondai, kokios idėjos patraukia jų dėmesį ir kokiomis savybėmis gali sužavėti verslininkai? Laidą „Sėkmės tandemas“, vedamą Daivos Žeimytės-Bilienės, matysite šeštadieniais 10 val. per LNK televiziją, o jos pakartojimus kiekvieną sekmadienį 9.30 ir 16.00 val. per INFO TV.

Dėmesio – skelbiamos antrojo „Sėkmės tandemo“ sezono atrankos. Jeigu turite gerą verslo idėją ar jau vystote verslą, tačiau trūksta lėšų, o gal reikia patyrusio verslo partnerio ir norėtumėte, kad juo taptų rizikos kapitalo fondas – pildykite anketą ir dalyvaukite atrankoje. Taip pasitikrinsite savo idėją ir galbūt net sulauksite investuotojo.


Šaltinis: InvegaPasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location