Birželio 14 d.

Reklamos gamyboje modernios technologijos leidžia išlikti tvariems ir konkurencingiems

2022-09-14 12:00 Dalintis:

Šiauliuose beveik tris dešimtmečius veikianti bendrovė „Pramuštgalvis“ pasinaudojusi ES struktūrinių fondų parama sustiprino savo konkurencinį pranašumą rinkoje. Įmonė turėjo aiškią plėtros viziją – atsisakyti aplinkai taršių gamybos sprendimų, kokybiniam pokyčiui tereikėjo tik papildomų investicijų, kurias suteikė Inovacijų agentūra.

„Tai buvo pirmasis toks ES struktūrinių fondų projektas, kuriame dalyvavo mūsų įmonė. Kai vyko priemonės „Regio potencialas LT“ paraiškų priėmimas ir buvo numatytos mums tinkamos investicinės priemonės, kaip tik planavome modernizuoti reklamos gamybos sritį. Mes jau turėjome konkretų poreikį, buvome pasidarę namų darbus, žinojome, ką, kur ir kaip reikia įsigyti – nieko papildomai galvoti nereikėjo“, – pasakoja UAB „Pramuštgalvis“ komercijos direktorė Lijana Juzėnienė.

Pasinaudojusi ES struktūrinių fondų parama, įmonė įsigijo plačiaformatį spausdintuvą, tūrinių raidžių automatines lankstymo stakles, kuriomis lankstomos turinės raidės iš aliuminio ir nerūdijančio plieno, taip pat lazerines aliuminio suvirinimo stakles.
UAB „Pramuštgalvis“ direktorius Darius Balčiūnas džiaugiasi didėjančiomis gamybos apimtimis. Pasak jo, projektas tikrai prisidės prie operatyvaus įmonės užsakymų vykdymo, pajamų ir darbo našumo didinimo. Įmonės tikslas – tenkinti klientų poreikius, stengtis, kad jie neliktų nepastebėti.

„Pandeminiai metai mums, kaip ir visiems, pridarė sunkumų, todėl ir užsibrėžtų rodiklių pasiekti iš karto negalėjome. Tačiau dabar jau džiaugiamės, dirbame visu pajėgumu ir, kaip planavome, gaminame vien tik aliuminio konstrukcijų raides. Taršių plastikinių raidžių gal koks vienas procentas telikęs. Jau beveik pora metų dirbame su nauja įranga. Ta investicija buvo protinga ir savalaikė, juk dirbti tvariai mus įpareigoja ir ES direktyvos, kiti teisės aktai. Ir verslo atstovai vis daugiau apie tai galvoja – reklamos užsakymų atliekame pastebimai daugiau nei anksčiau“, – sako L. Juzėnienė.

Pasak jos, investicinio projekto, kurį finansavo Inovacijų agentūra, administravimas įmonei nebuvo sudėtingas. „Tai nėra sudėtinga – tereikia noro. Nekyla jokių problemų, o ir agentūros specialistai visada geranoriškai ir nuoširdžiai padeda, pataria, išklauso“, – sako L. Juzėnienė.

Inovacijų agentūros specialistai, vykdantys projekto priežiūrą, džiaugėsi kokybišku bendradarbiavimu, pasiektais augimo rodikliais, projekto partnerių ryžtu nutraukti taršią plastmasės gamybą. „Tai dar vienas gražus verslo augimo šalies regionuose pavyzdys. Naujuoju finansiniu laikotarpiu naujų klientų, verslą vykdančių Vakarų ir Vidurio Lietuvos regionuose, paramai bus skiriamas prioritetinis dėmesys, o Inovacijų agentūros kaip verslo partnerio vaidmuo stiprinant konkurencingumą įmonėms taps vis aktualesnis“, – sako Inovacijų agentūros Investicijų valdymo departamento direktorė Agnė Vaitkūnienė.

UAB „Pramuštgalvis“ sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Regio potencialas LT“ projektą „Modernių technologijų diegimas reklamos gamyboje“, bendrai finansuojamą ES struktūrinės paramos ir įmonės lėšomis. Iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 41 548,18 Eur finansavimo suma. Bendra projekto vertė – 63 920,28 Eur.

Šaltinis: Inovacijų Agentūra

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location