Birželio 16 d.

Priemonė „InoConnect‟ sujungia tarptautiniams inovacijų projektams

2019-04-15 10:20 Dalintis:

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) tęsia priemonės „InoConnect‟ paraiškų konkursą ir kviečia įmonių, mokslo bei technologijų parkų, klasterių atstovus nepraleisti galimybės ir sudalyvauti Europos įmonių tinklo (EĮT) organizuojamuose renginiuose bei surasti partnerius tarptautinėms mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) iniciatyvoms įgyvendinti.

Šios priemonės investicijomis pasinaudojo 56 įmonės ir organizacijos, o 20 iš jų užbaigė projektus ir pasiekė pirmuosius rezultatus. Nors LVPA  duomenimis aktyviausiai EĮT renginiuose dalyvauja įmonių atstovai, tačiau tarptautinės partnerystės MTEPI srityje ieško ir VšĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas‟, VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas‟, VšĮ „Saulėtekio slėnis‟, kitos organizacijos.

Pirmieji 8 projektų vykdytojai jau surado ir pasirašė sutartis su tarptautiniais partneriais bei kartu ketina dalyvauti ar dalyvauja tokiose MTEPI programose kaip „Cosme‟, „Horizon 2020‟, „The Interreg Baltic Sea Region Programme 2014-2020‟ ir pan. 

UAB „3D prototipai‟, užsiimančios prototipų gamyba siūlant skirtingas 3D spausdinimo ir projektavimo paslaugas, direktorius Karolis Kvietkauskas pabrėžė, kad dalyvavimas EĮT organizuojamuose renginiuose padėjo surasti partnerius Vokietijos, Prancūzijos įmonių ir mokslo institutų tarpe bei kartu pateikti paraiškas programai „Horizon 2020‟, siekiant gauti finansavimą 3D technologijos ir medžiagų tobulinimui. 

Primename, kad priemonės „InoConnect‟ paraiškos priimamos iki 2020 m.  lapkričio 30 d., kvietimo biudžeto likutis - 871 462 Eur, maksimali  vieno projekto finansavimo suma yra 10 000 Eur ES lėšomis investuojant į  50 proc. projekto veiklų. 

Turite klausimų, norite pateikti paraišką - susisiekite su LVPA konsultantais ir EĮT atstovais Lietuvoje.

Šaltinis: Lietuvos verslo paramos agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location