Vasario 06 d.

Pratęstas paraiškų patekimas įmonėms į UX Challenge iniciatyvą

2020-12-14 12:16 Dalintis:

Lietuvos inovacijų centras, matydamas didžiulį įmonių susidomėjimą dalyvauti UX Challenge iniciatyvoje, nusprendė pratęsti paraiškų pateikimo įmonėms terminą iki 2020 m. gruodžio 21 d. 23:59.

Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti iniciatyvoje:

  1. Užpildyti paraiškos formą https://bit.ly/2IrdswY ir nusiųsti ją el. paštu uxchallenge@lic.lt.;
  2. Užpildyti internetinės apklausos klausimyną https://rb.gy/4yxoso.

Norite, kad jūsų verslas būtų toks pats sėkmingas kaip Google? Sukate galvą, kaip pagerinti jau turimo, kuriamo ar dar tik planuojamo kurti produkto vartotojų patyrimą? UX Challenge hakatonas – unikali galimybė gauti sprendimus jūsų iššūkiams taikant Google sukurtą 5 žingsnių dizaino sprinto metodą ir užmegzti ryšį su jaunaisiais šios srities talentais.

Lietuvos inovacijų centras kartu su partneriu CodeAcademy organizuoja UXChallenge hakatoną. Jo metu jaunieji UX, dizaino, psichologijos, IRT profesionalai ir studentai taikydami dizaino sprinto metodą nagrinės įmonių skaitmeninių produktų vartotojų sąsajos (user interface) ir iš jos kylančius vartotojų patyrimo (userexperience) iššūkius bei kurs galimus jų sprendimus.

Kviečiame Jūsų įmonę pasinaudoti unikalia galimybe ir pagerinti savo skaitmeninį produktą nemokamai!

Hakatono metu jaunieji profesionalai ir studentai 2 dienas kurs Jūsų iššūkio sprendimo prototipą, kurį vėliau galėsite įgyvendinti realiame produkte. Kokį progresą pavyks pasiekti, priklausys ir nuo pačios įmonės indėlio – komunikavimo su komanda bei pagalbos atsakant į jiems kylančius klausimus.

Daugiau informacijos bei paraiškos formas rasite https://lic.lt/ux-challenge/imonems/.

Norėtumėte dalyvauti iniciatyvoje, tačiau neapsisprendžiate kaip? Turite klausimų? Rašykite uxchallenge@lic.lt arba v.kolisova@lic.lt.

UX Challenge yra projekto 200SMEchallenge iniciatyva. Šio projekto tikslas – pasitelkiant Europos inovacijų agentūras plėsti inovacijų iššūkius taip remiant inovacijų plėtrą mažose ir vidutinio dydžio įmonėse.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location