Gegužės 21 d.

Pratęstas „InoLink“ projektas: kviečiame jungtis prie klasterių bendruomenės

2020-02-26 08:15 Dalintis:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) projekto informaciniame renginyje „InoLink Infodiena“ Lietuvos klasterius pasiekė puiki naujiena – pažangias technologijas vystančius Lietuvos klasterius vienijantis projektas „InoLink“ oficialiai pratęstas iki 2022 m. gruodžio 31 d.

Renginio metu buvo pristatytos aktualios MITA koordinuojamo projekto „InoLink“ vykdomos veiklos, finansavimo priemonės bei projekto partnerio – Lietuvos inovacijų centro (LIC) teikiamos paslaugos. Projekto dalyviai, kurių sutartys galioja ir naujame etape, informuoti apie naujas galimybes, vyko diskusija apie jų poreikius, aptartos praėjusio periodo veiklos ir pasiekti rezultatai.

„Per pirmąjį „InoLink“ projekto laikotarpį, 2016-2019 m., net 8 jo veiklose dalyvaujantys klasteriai buvo subrandinti ir įvertinti bronzinėmis žymos, surasta net 80 užsienio partnerių, pradėta įgyvendinti per 180 bendrų klasterių narių iniciatyvų, sukurta informacinė svetainė lietuvių ir anglų kalbomis. Pasiekti rezultatai sudarė prielaidą išplėtus projektą pakviesti dar daugiau klasterių tapti jo dalyviais“, – teigia MITA koordinuojamo „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ projekto klasteriams vadovė Jolita Razumienė.

Projekto tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą. To siekiama skatinant įmonių jungimąsi į klasterius bei didinant klasterių brandą, plėtojant klasterių tarptautiškumą bei skatinant smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektų jungimąsi į tarptautines klasterių iniciatyvas. 2020-2022 metais pagrindinis projekto tikslas – klasterių tarptautiškumas, tarpsektorinis bendradarbiavimas ir naujų vertės grandinių kūrimas.

Klasterių koordinatoriai, dar nesudarę sutarčių dėl dalyvavimo „InoLink“ projekte, kviečiami iki kovo 31 d. pildyti anketą ir jungtis prie klasterių bendruomenės, kuri sėkmingai naudojasi unikaliomis projekto galimybėmis: tikslinėmis ekspertinėmis konsultacijomis klasterių plėtros ir auginimo klausimais, partnerių paieškos paslaugomis, klasterių brandinimo sesijomis ir kitomis projekte numatytomis veiklomis.

Kvietimas teikti paraiškas

Kontaktai pasiteirauti: 

Jolita Razumienė, projekto vadovė, tel. +37060478790, el.p. jolita.razumiene@mita.lt

Apie „InoLink“ projektą

„InoLink“ yra ES priemonės „Inogeb LT“ projektas, kurį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra vykdo kartu su Lietuvos inovacijų centru. Projektas ir jo veiklos yra finansuojami Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Bendra projekto vertė sudaro apie 2,4 mln. eurų, jis pradėtas įgyvendinti 2016 m. liepą, pratęsus įgyvendinamas iki 2022 m. gruodžio mėn.


Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location