Gruodžio 01 d.

Prasideda „Evolut 4.0“ rudens sezono mokymų ciklas

2019-10-07 08:00 Dalintis:

Spalio 2 d. Kauno mokslo ir technologijų parke vyko daugiau nei 18 komandų reprezentuojančių startuolių atstovų kuriamų novatoriškų idėjų ir paslaugų pristatymas „Evolut 4.0“ programos atrankos komisijai. Iš programos lektorių ir mentorių sudaryta komisija susipažino su pradedančiųjų įmonių komandomis ir jų lūkesčiais.   

Į rudens mokymų ciklą aplikavo daugiau nei 25 startuoliai bei įmonių R&D padaliniai. Paspartinti novatoriškų produktų bei paslaugų kūrimo ir diegimo rinkoje procesus besitikinčios komandos viliasi ne tik patobulinti savo antreprenerystės įgūdžius praktinių mokymų ir kūrybinių dirbtuvių metu, bet ir sulaukti praktinių patarimų iš daugiau nei 10 technologinių verslų mentorių. 

Savo patirtimi ir įžvalgomis taip pat dalinsis Kauno MTP įsikūrę įmonių „Rubedos“, „Idenfy“, „Smartivus“, „Energy advice“ vadovai, parko alumnai. Pirmųjų susitikimų metu „Evolut 4.0“ programos vystytojai aptarė komandoms tenkančius iššūkius vystyti verslą ir tobulintinas sritis. 

Inovacijas kuriančių komandų interesų spektras itin platus – nuo biomedicininių sprendimų, AI paremtos diagnostinės įrangos kūrimo iki išmaniųjų aplikacijų informacijos optimizavimui, AR marketingo sprendimams, virtualiųjų bendruomenių kūrėjų, elektrinių įkrovimo stotelių vystytojų ir kitų novatoriškas idėjas generuojančių bendraminčių. 

Tolimesniam mokymų etapui atrinktos komandos kas savaitę susitiks su verslo vystymo praktikais ir antreprenerystės skatinimo metodikų instruktoriais ir taip su jais dirbs iki lapkričio pabaigos. Mokymų ciklą uždarys baigiamasis produktų ir paslaugų pristatymų renginys investuotojams. 

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location