Gegužės 21 d.

Po verslo misijų į Turkiją – nauji klientai ir nauji investuotojai Lietuvai

2023-10-06 11:43 Dalintis:

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su IBWN – International Women Business Network, LR ambasada Turkijoje bei Enterprise Europe Network partneriais Turkijoje, pastaraisiais metais organizavo net kelias verslo misijas į Ankarą, Izmirą ir Stambulą. Tokių verslo misijų ir verslo susitikimų tikslas – skatinti bendradarbiavimo ryšius tarp Lietuvos ir Turkijos.

Verslo misijose dalyvauja įmonės iš įvairių sektorių, o tai rodo dideles ekonominio bendradarbiavimo galimybes. Šiandien norime pasidalinti ir pirmosiomis sėkmės istorijomis – užsimezgusiomis sėkmingomis partnerystėmis būtent šių verslo misijų metu.

Vilniaus PPAR narė UAB Baltic accounting experts teikia apskaitos paslaugas, bei konsultacijas mokesčių klausimais užsienio investuotojams bei vietiniam verslui. Įmonė aktyviai dalyvauja Vilniaus rūmų, IBWN ir Enterprise Europe Network Lietuva veiklose: eksporto rinkų pristatymuose, informaciniuose renginiuose, išvykstamose ar atvykstančiose verslo misijose, B2B susitikimuose ir kituose verslo kontaktų renginiuose.

UAB Baltic accounting experts yra ir pasaulinės finansininkų, auditorių, mokesčių specialistų ir verslo konsultantų kompanijos Clarkson Hyde Global narė ir dirba su mažomis bei vidutinėmis įmonėmis visame pasaulyje, padėdama joms siekti savo tikslų. Naujų rinkų, užsakovų ir tiekėjų užsienyje ieškančias verslo įmones konsultuoja vietinės jurisdikcijos ir visais finansų bei mokesčių reguliavimo klausimais, padeda užmegzti verslo ryšius, pasiūlydama efektyvią alternatyvą didelėms konsultacinėms bendrovėms.

Pasak įmonės vadovės Kristinos L. Aleknienės „Orientuojamės teikti paslaugas ne tik lietuviško kapitalo verslams, bet ir užsienio investuotojams, vystantiems verslus Lietuvoje. Taipogi, būdami tarptautinio tinklo Clarkson Hyde Global nariai, savo klientams užtikriname saugias galimybes plėstis į užsienio rinkas su patikimais ir patikrintais partneriais užsienyje“.

Kristina džiaugėsi, kad verslo misijų Turkijoje metu, sėkmingai rado ne tik trūkstamą narį – Turkijos atstovą tarptautiniam tinklui Clarkson Hyde Global, bet taip pat atsivėrė galimybės Turkijos verslus pritraukti į Lietuvą. „Šiandien jie jau yra ir mūsų klientai. Turkijos verslų ratas plečiasi Lietuvoje, todėl verslo kontaktų renginius misijų metu laikome labai sėkmingais. 2024 metais esame numatę savo verslo plėtrą ir šiuo metu taip pat žvalgomės potencialių klientų iš JAV rinkos“.

Enterprise Europe Network tinklo verslo kontaktų renginiai padeda ne tik praplėsti kontaktų ratą, bet ir sukuria galimybių sparčiau plėtoti verslą. B2B susitikimai Stambule, Ankaroje ir Izmire mums suteikė galimybę papildyti savo klientų ratą įmonėmis iš Turkijos, kurios teikia IT, programavimo, duomenų bazių kūrimo paslaugas, medicininės paskirties įrangos pardavimus ir nuomą, vykdo prekybą, importą, eksportą ar mokėjimų įstaigų veiklą. Ketiname prikalbinti ir gamybines įmones pradėti savo veiklą Lietuvoje“, – pasakojo K. Aleknienė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kasmet stiprina partnerystes su Turkijos regionais. Jau yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Antalijos prekybos rūmais, Ankaros pramonės rūmais,  Bursos prekybos ir pramonės rūmais, Izmiro prekybos rūmais ir EBSO – Egėjo jūros regiono pramonės rūmais. 2024 metų planuose yra svarstomos verslo misijos į Bursą ir Mersiną.

Jei domina partnerystės su Turkijos verslu, kviečiame susiekti su EEN Lietuva ekspertais: https://eenlietuva.eu/kontaktai/.

Šaltinis: EEN Lietuva

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location