Balandžio 21 d.

Po verslo misijos į Ispaniją krautuvės asortimentas papildytas nauju vynu ir vytintu kumpiu

2018-12-14 16:55 Dalintis:

Vilniaus centre įsikūrusi krautuvė gurmanams  „Ispaniškas maistas“ prekiauja vytintu kumpiu, dešra, sūriu,  alyvuogėmis, alyvuogių aliejumi, užtepėlėmis, marmeladu, vynu ir kitais  iš Ispanijos atvežtais maisto produktais. Šių metų vasario mėnesį įmonė  dalyvavo Enterprise Europe Network organizuotoje verslo misijoje  Lietuvos maisto produktų ir vynų importuotojams bei platintojams į  Logronjas (Ispanijoje).

„Šios verslo misijos tikslas – pristatyti Ispanijos Riochos regiono  vynus ir maisto produktus Lietuvos įmonėms, kurios užsiima vynų, šviežių  vaisių ir daržovių, konservuotų daržovių ir grybų, dešrų ir kumpių,  padažų, alyvuogių aliejaus ir kitų maisto produktų importu bei  platinimu. Dviejų dienų programoje pagal iš anksto sudarytus grafikus  vyksta dvišaliai susitikimai su gamintojais ir išvykos į vietines  įmones“, – teigia Enterprise Europe Network projekto vadovas Marijus  Muralis.

Renginio metu įmonės UAB „Ispaniškas maistas“ vadovas Mindaugas  Vengras dalyvavo 18 susitikimų ir aplankė keletą vietinių gamintojų, o  jau šiandien į krautuvę užsukę klientai gali įsigyti naujų vyno rūšių ir  vytintų mėsos gaminių. „Vieną iš dalyvavusių Riochos regiono vynų  gamintojų žinau jau daugiau nei penkis metus, tačiau susitikimų metu  galima greitai išsiaiškinti bendradarbiavimo galimybes, o vytintos mėsos  gamintoją pasirinkome dėl didelio asortimento ir kokybės. Užmegzti  tiesioginiai kontaktai su kitais gamintojais gali peraugti į  bendradarbiavimą ateityje“, – teigia p. M. Vengras.

Pagrindiniai šio renginio organizatoriai yra Enterprise Europe  Network partneriai Ispanijoje – organizacija Federación de Empresarios  de La Rioja, kuriems talkina Enterprise Europe Network partneriai kitose  šalyse. 2018 m. renginyje dalyvavo 59 importuotojai iš 21 šalies, kurie  turėjo daugiau nei tūkstantį susitikimų su 83 Riochos regiono  gamintojais.

Jau prasidėjo dalyvių registracija į 2019 m. vasario 27-28 d. organizuojamą verslo misiją, o Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų  rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network taps šio renginio  partneriais jau trečią kartą. Ši verslo misija kasmet sulaukia vis  didesnio populiarumo, nes pagrindiniai renginio organizatoriai dalyviams  apmoka kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Šaltinis: paramaverslui.eu.

 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location