Liepos 23 d.

Pavykusi verslo misija į Latviją: gavo potencialių verslo partnerių sąrašą

2018-09-20 14:40 Dalintis:

Lietuvos inovacijų centro kaip Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network – EEN) atstovo Lietuvoje organizuota verslo misija į Rygą UAB „Informacinės konsultacijos“ suteikė naudingų žinių apie kaimyninės šalies rinką ir plėtros galimybes. Artimiausiu metu įmonė planuoja šias žinias pritaikyti praktiškai.

„Dalyvavome Latvijos įmonių pristatyme. Pasirodo, kad lietuvių investuotojai Latvijoje yra itin gerai žinomi ir su jais palaikomi bene geriausiai ryšiai. Vadinasi, nebereikia papildomo įdirbio bandant įgauti latvių pasitikėjimą ar norą bendradarbiauti. Kartu gavome išsamų Latvijos įmonių sąrašą, iš kurio labai aiškiai matosi, su kuo galime pradėti bendradarbiauti“, – sako UAB „Informacinės konsultacijos“ projektų vadovė Aidė Laurinavičė.

Pasak jos, įmonė rudenį planuoja pradėti intensyvią partnerių paiešką pagal Latvijoje gautą sąrašą ir tikisi kaimyninėje šalyje atrasti tiek ilgalaikių klientų, tiek patikimų partnerių.

Tarptautinių partnerių ieškančios ir verslo misijose dalyvauti norinčios įmonės gali naudotis priemonės „InoConnect“ teikiama finansine parama. Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas – 10 000 Eur. Priemonė skirta tarptautinei partnerystei ir tinklaveikai per EEN skatinti. Šio tinklo atstovai Lietuvoje – Lietuvos inovacijų centras – padeda įmonėms pasirinkti jos tinkamiausius renginius, konsultuoja dėl dalyvavimo tarptautinėse parodose, organizuoja verslo misijas ir verslo verslui (B2B) susitikimus su potencialiais partneriais užsienyje, skatina tarptautinį bendradarbiavimą.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location