Liepos 13 d.

Paskelbtos „CHIST-ERA“ būsimo paraiškų konkurso sąlygos, laikas ieškoti partnerių

2019-11-11 10:53 Dalintis:

Š. m. gruodžio 2 d. numatoma skelbti „CHIST-ERA“ paraiškų konkursą finansuoti tarptautinius mokslinių tyrimų projektus informacijos ir komunikacijos mokslų bei technologijų srityse. Paskelbtos būsimo kvietimo taisyklės ir temos (angl. Explainable Machine Learning-based Artificial Intelligence; Novel Computational Approaches for Environmental Sustainability). Lietuvos tyrėjai kviečiami jau dabar ieškoti partnerių ar atnaujinti ryšius ir aptarti galimus projektus.

Taisyklės iš anksto paskelbtos, siekiant atkreipti tyrėjų dėmesį, kad yra 3 mėnesiai kurti konsorciumus ir parengti paraiškas. Konsorciumas turi būti sudarytas iš mažiausiai trijų konkurse dalyvaujančių šalių (įskaitant mažiausiai dvi ES valstybes nares ir ES asocijuotas šalis). Partneriai iš kitų šalių gali būti konsorciumo dalimi, jei jie užsitikrins savo finansavimą. Partnerių paieškai yra sukurtas specialus šios programos interneto portalas.

„CHIST-ERA“ yra „Horizonto 2020“ schemos „ERA-NET Cofund“ programa. Lietuvos mokslo taryba administruoja programą Lietuvoje ir finansuoja savo šalies tyrėjus, dalyvaujančius „CHIST-ERA“ projektuose.

Išankstinio kvietimo sąlygos

Programą „CHIST-ERA“

Šaltinis: Lietuvos mokslo taryba.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location