Gegužės 19 d.

Paskelbtas kvietimas priemonei „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“

2019-06-18 16:45 Dalintis:

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra kviečia užsienio investuotojus teikti paraiškas pagal priemonę „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“.

Apie10,28 mln. eurų planuojama skirti  tam, kad užsienio investuotojai, investuojantys Lietuvos Respublikos  teritorijoje į gamybą ir (ar) paslaugas, galėtų mokyti savo darbuotojus, užtikrinti jiems kvalifikacijos tobulinimo arba naujos kvalifikacijos įgijimo galimybes.

Paraiškas kviečiame teikti nuo 2019 m. birželio 12 d. 00.00 val. iki 2020 m. rugsėjo 1 d. 23.59 val. Atkreipiame dėmesį, kad šio kvietimo atrankos būdas – tęstinė projektų atranka, kuri baigiama anksčiau, jeigu pagal priimtus sprendimus dėl projektų finansavimo ir pateiktas naujas paraiškas paskirstyta ir prašoma skirti  finansavimo lėšų suma sudaro galimybę paskirstyti visą kvietimui teikti paraiškas skirtą lėšų sumą.

Šiuo metu Europos socialinio fondo agentūra su užsienio investuotojų įmonėmis jau pasirašiusi per 100 projektų finansavimo sutarčių, kurių bendra vertė daugiau nei 25 mln. eurų.

Daugiau informacijos apie šį kvietimą galite rasti čia.

Šaltinis: esinvesticijos.lt.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location