Birželio 20 d.

Partnerysčių galimybių festivalis SLUSH atviras Lietuvos verslams

2018-10-17 10:25 Dalintis:

Inovatyvūs verslai kviečiami  ieškoti naujų partnerysčių ir investicijų galimybių viename didžiausių  Skandinavijos regiono verslumo festivalių „Slush 2018“, kuris gruodžio  4-5 d. vyksta Helsinkyje, Suomijoje. Mokslo, inovacijų  ir technologijų  agentūra (MITA) jau 3 kartą kviečia verslą dalyvauti šiame festivalyje  bei kompensuoja dalį patirtų kelionės išlaidų.

„Šis festivalis atveria galimybes  jaunam verslui stiprinti bendradarbiavimą su partneriais iš užsienio  valstybių. Mūsų šalies startuoliai gali pristatyti savo kuriamus  produktus, užmegzti naujų kontaktų, kad ateityje galėtų sėkmingai augti  ir plėstis į tarptautines rinkas“, –  sako MITA direktorius Kęstutis  Šetkus.

Įspūdingame „Slush“ festivalyje kasmet  susitinka pasaulinio lygio verslininkai, investuotojai, įtakingų  kompanijų vadovai, startuoliai ir žiniasklaida. Renginys skirtas  visų  technologijų sričių įmonėms, investuotojams ir visiems aktyviai  besidomintiems inovatyviomis technologijomis bei jų komercializavimu.  Renginys suburia dalintis įkvepiančiomis istorijomis ir patirtimi, jame  vyksta startuolių prisistatymai (angl. k. „pitchai“), susitikimai su ekspertais.

Pernai šiame renginyje apsilankė daugiau  nei 2600 startuolių, ieškančių įkvėpimo, 1600 investuotojų ir 600  žurnalistų iš 130 pasaulio šalių

„Slush“ idėja prasidėjo kaip grupelės  studentų iniciatyva, nevyriausybinis judėjimas, turintis aiškų tikslą –  skatinti verslumą ir antreprenerystę. Visa renginio filosofija remiasi  ne tik verslumo, bet ir tvarumo principais, skatina įmonių socialinę  atsakomybę, ekologiškumą, bendruomenių įsitraukimą. Per septynerius  metus „Slush“  sugebėjo išaugti nuo 300 žmonių iniciatyvos į globalią  bendruomenę, kuri jau surengė daugiau kaip 75 renginius, o juose  apsilankė daugiau nei 40 tūkst. dalyvių iš viso pasaulio. „Slush“  smarkiai plečiasi ir į kitus didžiausius pasaulio miestus: renginiai  vyksta Tokijoje, Šanchajuje, Singapūre bei kitur.

Įmonės dėl dalyvavimo „Slush 2018“ turi pateikti paraiškas MITA iki š.m. lapkričio 9 d. Remiamų įmonių atrankos kriterijai –  idėjos naujumas ir perspektyvumas, idėjos atitikimas renginio tematikai,  įmonės patirtis ir galimybės įgyvendinti idėją.

2017 m. iš Lietuvos į „Slush“ vyko 12 įmonių, o 2016 – 11 įmonių.

Kvietimas teikti paraiškas.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location