Spalio 21 d.

Panevėžio sumanumas patraukė prancūzų dėmesį

2020-09-17 14:07 Dalintis:

Regioniniu inovatyvios pramonės centru siekiantis tapti Panevėžys ne tik kryptingai juda savo strateginio tikslo link, bet ir mezga sparčiai inovacijų plėtrai būtinus ryšius. Šią savaitę Panevėžio miesto atstovai priėmė Prancūzijos finansų ministerijos Ekonomikos padalinio Baltijos šalims vadovą Bertrandą Le Tallecą, su kuriuo aptarė galimybes sustiprinti strateginę miesto Pramonės 4.0 kryptį jungiantis į tarptautines vertės kūrimo grandines.    

„Panevėžys demonstruoja išskirtinį kryptingumą įgyvendinant užsibrėžtus Pramonė 4.0 tikslus, tiek per verslo, mokslo ir viešųjų įstaigų bendradarbiavimą, tiek per tarptautinių partnerių pritraukimą į regioną. Prancūzijos delegacijos vizitas Panevėžyje rodo, kad miestui ne tik pavyko suvienyti svarbiausius regioninius veikėjus siekiant bendro tikslo, bet ir padidinti savo konkurencingumą regioniniame kontekste sėkmingai patenkant net į Prancūzijos verslo atstovų radarą. Miesto pastangos duoda rezultatų – tarptautinį pripažinimą ir partnerystę vystant pasaulinio lygio inovacijas“, – sako susitikime dalyvavęs Lietuvos inovacijų centro vadovas Mantas Vilys.  

Lietuvos inovacijų centras priklauso tarptautiniam konsorciumui LARS, kuris siekia gerinti viešojo sektoriaus kompetencijas ir žinias sumanios specializacijos srityje bei didinti projekto partnerių atstovaujamų regionų augimo galimybes stiprinant jų inovacijų sistemos veikimą. Atstovaujamas regionas Lietuvoje – Panevėžys.

LARS veikia pagal 2014-2020 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg Baltijos jūros regiono programą, ko-finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras. 

Nuotrauka: Gediminas Kartanas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location