Vasario 27 d.

Pagal išmokėtas ES fondų lėšas pernai pirmavo Ekonomikos ir inovacijų ministerija

2019-02-22 17:00 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 2018 metais išmokėjo daugiausiai Europos Sąjungos (ES) fondų lėšų: sudaryta sutarčių už 167,4 mln. eurų, išmokėta 137,9 mln. eurų. Tai yra didžiausia išmokėta suma iš visų ministerijų.

„ES fondų lėšų administravimas ministerijoje buvo efektyvus: nepanaudotos ar atlaisvintos lėšos nebuvo įšaldomos – jos nedelsiant perskirstytos naujoms priemonėms ar būsimiems kvietimams. Vien per praėjusius metus tai leido sukurti 143 ilgalaikes darbo vietas, pritraukti 70 mln. eurų privačių investicijų, organizuoti mokymus beveik 7 tūkstančiams darbuotojų, sukurti 33 gaminių ar paslaugų prototipus. Ir tai tik dalis ES investicijomis pasiektų rezultatų“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.  

Ekonomikos ir inovacijų ministerija tarp kitų institucijų pirmauja ir pagal suplanuotas ES fondų lėšas – nesuplanuotas likutis siekia vos 3 proc.

Šiuo metu Ekonomikos ir inovacijų ministerija vertina paraiškų už 67 mln. eurų ir rengia daugiau kaip 130 sutarčių už 78 mln. eurų. Taip pat galioja 5 konkursiniai kvietimai už 70 mln. Eur.  

Iš viso nuo 2014 metų iki praėjusių metų pabaigos Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė kvietimų už 1,14 mlrd. eurų, sudarė sutarčių už 609 mln. eurų ir išmokėjo 252 mln. eurų. 

Šaltinis: Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location