Gegužės 19 d.

Ori sentavė tolygu augančiai ekonomikai

2019-09-09 16:50 Dalintis:

„Sidabrinės ekonomikos nešamas potencialas galėtų tapti vienu pagrindinių Europos tvarios ekonominės plėtros variklių. Kad taip įvyktų, turime užtikrinti kiek įmanoma didesnį vyresniojo amžiaus žmonių savarankiškumą bei sveiko senėjimo principų įsisavinimą kasdieniame gyvenime“, – sako Europos Komisijos Socialinių reikalų direktorė Katarina Ivanković Knežević.

Lietuvos inovacijų centro organizuotame renginyje Europos Komisijos ekspertė kartu su Lietuvos valdžios institucijų ir savivaldos atstovais, gydytojais, verslininkais, mokslininkais bei specialistais iš Airijos ir Nyderlandų diskutavo bei dalijosi įžvalgomis apie sidabrinės ekonomikos teikiamas galimybes, iššūkius, gerąsias praktikas bei vystymo kelius Lietuvoje.

Lietuvos inovacijų centras priklauso tarptautiniam konsorciumui OSIRIS, siekiančiam paskatinti išnaudoti sidabrinės ekonomikos potencialą per inovacijų ir technologijų taikymą. Konsorciumas veikia pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo programą Interreg BSR ir yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.


Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location