Birželio 14 d.

Nuomos mokesčio kompensacijų išmokama vis daugiau – verslą pasiekė jau trečdalis milijono

2020-06-04 15:41 Dalintis:

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) teisingai paraiškas užpildžiusiems verslininkams jau išmokėjo daugiau kaip 300 tūkst. EUR patalpų nuomos mokesčio kompensacijų. Pirmosios 40 tūkst. EUR siekiančios išmokos verslą pasiekė praėjusį trečiadienį, per mažiau nei savaitę papildomai pervesti dar 270 tūkst. Eur.

„Nuomos kompensacijų išmokėjimo tempai didėja, mes ir toliau dirbame, jog šis procesas būtų spartesnis. Startavus šiai priemonei, išryškėjo tobulintinų techninių aspektų, kuriuos suskubome iškart spręsti. Dėmesį  sutelkėme į nestandartines verslo situacijas, kurių yra tikrai daug, taip pat – į duomenų mainų su VĮ Registrų centro ar VMI sistemomis suderinamumą“, – sako INVEGA vadovas Kęstutis Motiejūnas.

INVEGA vadovas teigia, jog siekiant palengvinti paraiškų pateikimą ir vertinimą, specialiai nuomos kompensavimui skirtoje platformoje patikslintas nuomos sutarčių datų pildymas, paraiškų pateikimo ir vertinimo procesas.

Kartu su funkcionalumų patobulinimais, įvertintas verslui svarbus praktinis – įmonės atstovavimo – aspektas. Nuo šiol paraišką pildyti ir pateikti gali vadovo įgaliotas asmuo įgaliojimą įkeliant į sistemą. O tuo atveju, jeigu įmonės vadovas (pareiškėjo ar nuomotojo) yra užsienio valstybės pilietis ar pareiškėjas yra juridinis asmuo, neturintis vadovo ir / ar techninių galimybių per Elektroninių valdžios vartų portalą prisijungti ir patvirtinti savo tapatybės, jis gali pateikti galiojantį įgaliojimą el. paštu igaliojimai-nuoma@invega.lt ir jam bus sudarytos techninės galimybės prisijungti.

Detalią informaciją apie dalinį patalpų nuomos mokesčio kompensavimą galima rasti čia.

Naujausia informacija apie visas INVEGA siūlomas priemones ir per jas teikiamą valstybės paramą su sunkumais susiduriančiam ar naujų galimybių ieškančiam verslui skelbiama interneto svetainės specialioje skiltyje Pagalba verslui COVID-19 krizės metu.

Šaltinis: Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA).

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location