Vasario 01 d.

MVĮ priemonė – vienas iš būdų moterims verslininkėms geriau integruotis į mūsų visuomenės technologinę plėtrą

2018-10-12 16:51 Dalintis:

Technologijos tampa vis didesne mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, todėl jomis tinkamai naudotis negalintys žmonės susiduria su socialinės atskirties rizika. Moterys, priklausomai nuo konkrečios šalies, sudarančios apie pusę visos visuomenės grupės, yra itin pažiedžiamos šiuo aspektu. Todėl iš mokslininkų, inovacijų ir verslo paramos institucijų sudarytas tarptautinis konsorciumas EMPOWA siekia įgalinti moteris technologijoms ir paskatinti jau esamas verslininkes žengti inovacijų keliu. O šiam keliui grįsti moterys verslininkės gali gauti europinės programos Horizontas 2020 Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) priemonės finansavimą.

Kviečiame susipažinti su konsorciumo parengtu gidu (anglų kalba) MVĮ priemonės finansavimui gauti. Nors šios gairės yra naudingos visiems verslininkams, nepriklausomai nuo jų lyties, tikimasi, kad aktyviau naudodamosi šia priemone moterys verslininkės galėtų geriau integruotis į mūsų visuomenės technologinę plėtrą.

Lietuvoje EMPOWA konsorciumui atstovauja Lietuvos inovacijų centras, kurio ekspertai yra pasiryžę suteikti moterims verslininkams mentorystės ir mokymo paslaugas, taip pat nemokamas konsultacijas dėl paraiškos rengimo.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location