Balandžio 21 d.

Meilė tenisui išaugo į modernią teniso salą

2018-10-24 12:33 Dalintis:

Užsiimti viena sporto šaka  vilniečių šeimai pasirodė nuobodu, tad meilė tenisui ir noras sukurti  aktyvaus poilsio erdvę išaugo į šeimos verslą. UAB „Teniso sala“ dar  nėra nei metų, tačiau jos įkūrėjai Diana Paulauskienė ir jos vyras jau  pradeda kurpti planus apie teniso kortų plėtimą, nes norinčių žaisti yra  daugiau nei gali sutalpinti.

Kaip kilo idėja sukurti „Teniso salą“? Juk Lietuva – krepšinio šalis.

Mūsų meilė tenisui ir padiktavo idėją verslui. „Teniso sala“ yra  tipinis šeimyninio, smulkiojo verslo pavyzdys. Verslo idėja kilo vyrui, o  sporto kompleksą prižiūriu aš. Įkūrėme teniso kortų kompleksą  Didžiosios Riešės ir Riešės gyvenviečių sandūroje, kur labai daug  naujakurių, jaunų šeimų su vaikais, pasirinkusių gyventi arčiau gamtos  ir toliau nuo miesto šurmulio.

Krepšinį taip pat be galo mylime, tačiau viena sporto šaka, matyt,  gali tapti nuobodi –  matome pas mus atvykstančius ir tenisą  atrandančius tinklinio, futbolo ar kitų sporto šakų entuziastus.  Didžiuojamės, kad kartais „tenisuoti“ atvyksta ir netoliese gyvenantis  bičiulis Sidnėjaus olimpinių žaidynių „bronzininkas“ krepšininkas  Andrius Giedraitis.

Sukūrėte vieną moderniausių teniso kortų Vilniuje, o gal net Lietuvoje. Ką siūlote klientams?

Projektuojant pastatą viskas buvo susitelkta į tenisą – platūs  užribiai, aukštos lubos, patogi poilsio zona antrame aukšte stebėti  varžybas ar vaikų treniruotes. Prisikvietėme tarptautinio lygio  gamintojus, liejimo darbus atliko specialistai iš Barselonos.

Daug investavome į šiuolaikines, inovatyvias elektronines automatizavimo technologijas – sukūrėme online rezervacijų savitarną, kurioje klientai mato, kada yra laisvų laikų,  gali rezervuotis, atsiskaityti, o atvykę į kortą patenka per automatinę  personalizuotą praėjimo kontrolę, šviesos teniso salėje ir pagalbinėse  patalpose junginėjasi nuo automatinių tūrio daviklių.

„Teniso saloje“ veikia unikali turnyrinė sistema „Riešės vertikalė“,  kurioje gali žaisti tiek pažengęs, tiek pradedantysis tenisininkas. Tai –  pirmoji internetinė sistema Lietuvoje iniciatyviai kviečianti ir  poruojanti varžovus, jiems nereikia rūpintis ir gaišti laiko varžovo  paieškai, derintis su juo laiką, vargti su korto rezervacija – viską už  juos padaro mūsų sistema.

Pirmieji klientai vieno socialinio tinklo atsiliepimuose „priklijavo“ mums etiketę „Riešės smart arena“, kurią girdime iki šiol.

Su kokiais iššūkiais susidūrėte kurdami verslą?

Startas visuomet būna sunkiausias. Viskas pajudėjo, kai idėja  patikėjo ir prie pradinio kapitalo finansavimo prisidėjo verslo  partneris iš Vokietijos. Banko reiklumas ir pagalba išsamiam verslo  planui paruošti pareikalavo daug laiko ir pastangų, tačiau tai suteikė  dar daugiau užtikrintumo siekiant tikslo ir vystant verslą.

Kai projekto pradžioje reikėjo suvaldyti tiek daug biurokratinių,  statybos bei finansavimo procesų kartais atrodė, kad žemė slysta iš po  kojų, bet tikėjimas projekto vizija vis vien vedė į priekį. Tuo  sunkiausiuoju momentu atsirado INVEGA (UAB „Investicijų ir verslo  garantijos“). Pasinaudojome įmonės administruojama lengvatine paskola  verslui plėsti („Atviras kreditų fondas 2“) ir priemone „Dalinis  palūkanų kompensavimas“, pagal kurią INVEGA pradėjo kompensuoti 95%  bankinio kredito palūkanų. Tarsi akmuo nuo širdies nukrito. Tai nebuvo  vien tik didelė finansinė parama, tai buvo dar ir psichologinis  palaikymas suteikęs naujų jėgų.

Pasidalykite įsimintinu nutikimu iš darbo kasdienybės?

Tik pradėjus veiklą saugos kamerų sistema karts nuo karto  užfiksuodavo garbingo amžiaus senjorą, besibeldžiantį į komplekso duris.  Durų niekam neatidarius jis nueidavo, tačiau po kelių dienų vėl  grįždavo ir taip visą savaitę. Pasirodo, žmogus nesinaudoja internetu,  norėjo užrašyti savo anūkę į treniruotes, deja, automatizavimas tinka ir  patinka ne visiems.

Kuo žavi sporto sritis, kurioje dirbate? 

Kai apjungi hobį su darbu kyla klausimas, ar tu dirbi, ar mėgaujiesi.  Kai paverti idėjas realybe ir matai, kad žmonėms jos suteikia naudos  bei džiaugsmo tokiu darbu mėgaujiesi dar labiau.

Todėl raginame visus, turinčius idėjų ir tvirtą tikėjimą savo vizija,  nepabijoti ir pradėti pildyti savo svajones drąsiai, nes sunkiausi –  patys pirmieji žingsniai, tačiau be jų neįsibėgėsi.

Šaltinis: UAB „Investicijų ir verslo  garantijos“.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location