Birželio 20 d.

LINPRA kviečia MVĮ dalyvauti hakatone

2022-09-22 14:55 Dalintis:

Hakatonas „Hack4ReStart” skatina bendradarbiavimą tarp tradicinius metodus taikančių ir technologiškai pažangius sprendimus integruojančių, mažų ir vidutinių (angl. Small and Medium enterprises – SMEs) įmonių. Tikimasi, jog hakatonas suteiks stipresnį impulsą inovacijų integracijai gamybos pramonėje, o jo metu bus ieškomi ir randami novatoriški sprendimai, konkretiems iššūkiams spręsti.

Bendradarbiavimas hakatono rėmuose veikia dviem būdais: pirmiausiai, tradicinės gamybos įmonės pateikia su kokiais iššūkiais jie susiduria savo veiklos kasdienybėje, o tuo tarpu technologinius sprendimus vystančios mažos ir vidutinės įmonės/startuoliai – teikia galimus sprendimo būdus šioms įmonėms. Toks bendradarbiavimas, vėlesniais etapais, gali išaugti į komerciškai palankų modelį abiems pusėms.

Hakatono metu, spalio 20-21 dienomis, technologiniai startuoliai ir mažos/vidutinės įmonės spręs iššūkius, pateiktus tradicinių gamybos įmonių. Dar prieš hakatoną, organizatoriai padės, tiek pateikusiems iššūkius, tiek norintiems juos spręsti, sukontaktuoti ir taip pasiekti kuo efektyvesnius rezultatus.

Tradicinės pramonės įmonės kviečiamos pateikti iššūkius, su kuriais jos susiduria savo darbo, gamybos rutinoje skaitmenizacijos, robotikos ir sistemų sąveikos ir kitose srityse. Registracijos formoje iššūkį kviečiame aprašyti detaliau.

Technologiniai startuoliai bei mažos ir vidutinės įmonės registracijos formoje gali pasirinkti, kurios iššūkių sritys juos domina. Po registracijos, organizatoriai pateiks konkrečius iššūkius iš minėtos srities jūsų nurodytu el.paštu.

Planuojama, kad hakatonas vyks hibridiniu būdu: fizine forma Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO bei virtualiai, tad dalyvavimas galimas iš bet kokios Europos šalies.

REGISTRACIJA ČIA.

Šaltinis: KlasterLT

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location