Birželio 13 d.

Lietuvos įmonės gaminiai netrukus pateks ant anglų lovų

2019-01-08 07:50 Dalintis:

Kitais metais, kovo mėnesį, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų  nario UAB „Vilsofa“ gaminiai bus pristatyti Jungtinėje Karalystėje.  Įmonė kitų metų pradžioje ketina pasirašyti kontraktą su Londono įmone  „Barbeline Ltd.“ bei gauti pirmą užsakymą produkcijai gaminti JK rinkai.  Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir JK užsimezgė Vilniaus prekybos,  pramonės ir amatų rūmų įgyvendinamo Enterprise Europe Network projekto  pagalba.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai jau žino ir  įvertino bendradarbiavimo su Enterprise Europe Network naudą. Šiuo metu  bendradarbiavimo partnerių paieškos duomenų bazėje yra daugiau nei 6,5  tūkst. nuolat atnaujinamų verslo pasiūlymų. Rūmai, siekdami skatinti  Lietuvos įmonių produkcijos ir paslaugų eksportą, nemokamai ir  proaktyviai dalinasi informacija, kuri padeda rasti naujų kontraktų“, –  sako Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius, pažymėdamas, kad  Rūmų ekspertai taip pat nemokamai padeda įmonėms išsirinkti  tinkamiausius pasiūlymus, užmegzti kontaktus, teikia konsultacijas ir  pagalbą.

Rūmų narė įmonė UAB „Vilsofa“, gaminanti minkštuosius baldus bei  čiužinius, taip pat teikianti ir baldų gobeleno siuvimo paslaugas,  siekdama išplėsti savo pardavimus užsienio rinkose, kreipėsi į Rūmuose  veikiantį Enterprise Europe Network.

„Įvertinus įmonės poreikius, buvo rekomenduota paskelbti įmonės  pasiūlymą verslo partnerių paieškos duomenų bazėje, kuria naudojasi ne  tik įmonės, bet ir Enterprise Europe Network ekspertai 67 šalyse,  ieškodami potencialių partnerių savo klientams“, – teigia Enterprise  Europe Network projekto vadovas Marijus Muralis.

Enterprise Europe Network organizacija Londone Newable Limited savo  klientei, interjero dizaino įmonei „Barbeline Ltd.“, ieškojo patikimos  siuvimo įmonės Europoje, kuri galėtų gaminti aukščiausios kokybės  pagalves naudojant jos pateikiamas prabangias medžiagas ir atlikti  užsakymus įvairiais kiekiais. Taip pat norėjo pasiūlyti savo klientams  galimybę rinktis pagalvių apmušalus, sukurtus pagal individualius  užsakymus, todėl Enterprise Europe Network specialistė Londone  peržiūrėdama pasiūlymus partnerių paieškos duomenų bazėje įtraukė ir  Lietuvos įmonės pasiūlymą, kaip vieną iš potencialių variantų, kuriuos  pateikė savo klientei.

Dizainerė Londone susidomėjo Lietuvos įmonės UAB „Vilsofa“ paskelbtu  pasiūlymus, o pateikus bandomuosius gaminius bei sutarus dėl kiekių ir  kainos, Lietuvos ir JK įmonės nutarė pradėti bendradarbiauti. Kovo  mėnesį jau planuojama pristatyti JK dizainerės sukurtą ir Lietuvos  įmonės gamintą produkciją parduotuvės ekspozicijoje. Vėliau, tikimasi,  Lietuvos įmonės gaminiai atguls į JK gyventojų lovas.

Šaltinis: paramaverslui.ei.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location