Gegužės 19 d.

Iš Lietuvos į Afriką – šviesti apie inovacijas

2019-05-14 07:50 Dalintis:

„Europoje nebeišsitenkame, todėl nusprendėme žiniomis apie inovacijas, verslumą bei kūrybiškumą pasidalinti su esamomis ir būsimomis Dramblio Kaulo Kranto verslininkėmis. Ir mums, ir joms patirtis buvo egzotiška, tačiau dėl svarbiausio dalyko, kad inovacijos – tai nebūtinai dideli išradimai, o tiesiog novatoriškos idėjos verslui išskirtinumui užtikrinti, radome bendrą kalbą“, – sako Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys.

Jis kartu su kolegomis savaitę viešėjo Afrikoje, kur mokė dvi skirtingas moterų grupes – pažengusias ir pradedančias Dramblio Kauno Kranto verslininkes – apie inovacijų atveriamas galimybes bei potencialą.

Lietuvos inovacijų centras pagal Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo programą įgyvendina projektą „Moterų inovatyvaus verslo plėtra Dramblio Kaulo Krante“. Šio projekto tikslas – mažinti moterų ir vyrų nelygybę šioje Afrikos valstybėje bei gerinti moterų ekonominę ir socialinę padėtį įgyvendinant priemones, įgalinančias moteris kurti bei plėtoti inovatyvų verslą.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location