Vasario 27 d.

Lietuvių išradimai, apie kuriuos kalbės ir po šimtmečio. Išrinkite inovatyviausią

2018-11-29 10:20 Dalintis:

„Mąstančios akys“  robotams – vienas iš inovatyvių produktų, rinkoje sulaukusių sėkmės,  prieš porą metų išrinktas nugalėtoju Kauno įmonių inovatyviausių  produktų rinkimuose. Kokias naujoves startuoliai sukūrė šiemet? Kauno  mokslo ir technologijų parkas kartu su KTU „Startup Space“ inicijuoja  inovatyviausių produktų ir technologijų rinkimus ir jūsų dėmesiui  pristato vienuolika Kaune sukurtų inovacijų. Kviečiame susipažinti ir  balsuoti už verčiausią pelnyti metų inovatyvaus produkto titulą.

„Tai, ką šiandien įvardijame kaip  inovacija, po šimtmečio, vadinsime istorija, bet į istoriją patenka tik  patys verčiausi ir labiausiai šiandieną keičiantys išradimai.  2018-aisiais vien Kauno mokslo ir technologijų parkas išaugo į daugiau  nei 100 jaunų verslų jungiančią inovacijų bendruomenę, kuri kasmet  sukuria daugiau nei 70 novatoriškų technologijų ir sprendimų. Kituose  Kaune veikiančiuose startuolių inkubatoriuose taip pat išvystytos  perspektyvios inovacijos tiek naudojantis, pavyzdžiui, išpopuliarėjusia blockchain technologija, tiek inžineriniais sprendimais”, – sako Kauno mokslo ir  technologijų parko Inovacijų ir verslumo departamento direktorius  Paulius Nezabitauskas.

Jauni verslai šiemet sukūrė ir rinkoje  išbando išmanaus interjero apšvietimo, daiktų interneto, informacinių ir  komunikacinių technologijų, atsinaujinančios energetikos, medicinos,  inžinerijos ir kitų sričių inovacijas. Susipažinkite su naujausiais  startuolių produktais ir balsuokite už labiausiai patikusį. Daugiausiai  skaitytojų balsų sulaukę produktai bus apdovanoti gruodžio 7 d.  vyksiančiame Kauno mokslo ir technologijų parko renginyje „Kauno įmonių  inovatyviausių produktų apdovanojimai 2018“.

Balsuoti ir išrinkti inovatyviausią produktą galite čia. 

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas. 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location