Gegužės 30 d.

Lietuva – tarp 7 galingiausių blockchain lyderių pasaulyje

2018-09-17 10:23 Dalintis:

Asmeniniu Korėjos Respublikos mokslo, informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT)  ministro kvietimu, finansų ministras Vilius Šapoka lankosi Pietų Korėjoje, kur dalyvauja aukščiausio  lygio susitikime „Blockchain Seoul Summit 2018“. Jame ministras dalinasi Lietuvos patirtimi finansų inovacijų srityje kartu su kitomis 6 blockchain pasaulio lyderėmis.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ metu Vilius Šapoka skaitys pranešimą apie palankią Lietuvos aplinką vystyti fintech ir blockchain projektus, diskutuos apie šios technologijos proveržį ne tik finansinių  paslaugų srityje, bet ir viešajame bei privačiame sektoriuose.

Taip pat finansų ministras susitiks su Korėjos Respublikos Investuotojų ir Fintech asociacijų atstovais, kuriems pristatyts Lietuvos Fintech pramonės vystymosi tendencijas ir investavimo Lietuvoje galimybes, bei  Korėjos Respublikos Vyriausybės nariais, politikais ir verslininkais.

Finansų ministras dalyvaus 7 valstybių asociacijų, besirūpinančių Blockchain technologijų ir kripto ekonomikos plėtra, supratimo memorandumo (MoU)  pasirašymo ceremonijoje, kuriuo siekiama efektyvaus bendradarbiavimo  kripto ekosistemoje. Memorandumą iš Lietuvos pusės pasirašys Kripto  ekonomikos organizacijos atstovai.

„Blockchain Seoul Summit 2018“  tikslas – drauge su pasaulio lyderiais diskutuoti apie blockchain ir  kriptovaliutų tendencijas bei keistis gerąją praktika reguliavimo ir  verslo plėtros srityse.

Šaltinis: Finansų ministerija.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location