Spalio 01 d.

LIC padeda inovatyvioms įmonėms judėti į priekį

2020-06-05 15:45 Dalintis:

Lietuvos inovacijų centro (LIC) projektų vadovo Gyčio Junevičiaus konsultuota įmonė „InSpe“ laimėjo priemonės „Eksperimentas“ finansavimą naujam apsaugos nuo klastojimo autentifikavimo-identifikavimo elementui su hibridinėmis apsaugos ir ženklinimo technologijomis sukurti.

Gavusi paramą, įmonė vykdys mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas, apimančias mokslinius tyrimus, produktų maketo ir prototipų kūrimą, jų testavimą laboratorinėmis ir realiomis sąlygomis bei bandomųjų partijų gamybą.

Naujai kuriama kompleksinė technologija leis iš naujo nustatyti ryšį tarp gamintojo ir vartotojo, užtikrins aukščiausią apsaugos nuo klastojimo lygį, sukurs galimybę automatizuoti prekybos ir logistikos sistemas. Ji taip pat prisidės ir prie žiedinės ekonomikos tikslų įgyvendinimo, nes bus integruota į naujas užstato sistemas, siekiant padidinti perdirbamų atliekų surinkimą.

Norite, kad jūsų įmonė kurtų, diegtų ar inicijuotų daugiau inovacijų, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, ar kur gauti tam reikalingo finansavimo? Kreipkitės į LIC ekspertus, kurie mielai jums pagelbės.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location