Rugpjūčio 05 d.

Kvietimas dalyvauti dar viename ikiprekybiniame pirkime

2018-07-25 07:57 Dalintis:

Lietuvos automobilių kelių direkcija  prie Susisiekimo ministerijos vykdo ikiprekybinį pirkimą, kuriuo  siekiama sukurti nanomedžiagomis modifikuotą, automobilių kelių dangų  tvarumą didinantį asfalto mišinį, pasižymintį dideliu atsparumu  klimatinių veiksnių ir transporto priemonių apkrovų poveikiui.

Ikiprekybinių pirkimų tikslas  –  paskatinti kurti naujus, į paklausą orientuotus, produktus ir jų pagalba  išspręsti viešojo sektoriaus ir visuomenės problemas, šiuo atveju  gerinti Lietuvos kelius, sukuriant jiems išskirtinį asfalto mišinį.

Egzistuoja ne viena priežastis, kodėl  įmonėms yra verta dalyvauti ikiprekybiniuose pirkimuose. Tai puiki  galimybė prisidėti, kuriant unikalius sprendimus, norint išspręsti  konkrečias problemas bei išbandyti naujoves. Taip pat egzistuoja  abipusės naudos principas (angl. „win – win“), t.y., visų dalyvių darbas  apmokamas vienodai kiekviename ikiprekybinio pirkimo etape.

Šiais ikiprekybiniais pirkimais susidomėjusias įmones kviečiame registruotis į viešą pirkimų sąlygų aptarimą, kuris vyks 2018 m. rugpjūčio 2 d. 10-12 val. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA)  (II aukštas, A. Goštauto g. 12-219, LT-01108, Vilnius).
Viešo aptarimo metu Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie  Susisiekimo ministerijos ir MITA atstovai atsakinės į įmonių klausimus,  susijusius su minėtais ikiprekybiniais pirkimais.

MITA teikiamos konsultacinės paslaugos dalyviams apima:

  • Informacijos suteikimą apie  ikiprekybinių pirkimų procesą, principus, dalyvavimo sąlygas, kurios dėl  teisinio reglamentavimo skiriasi nuo įprastos verslo ir viešojo  sektoriaus bendradarbiavimo formos – viešojo pirkimo;
  • Reikalingų dokumentų ikiprekybiniams pirkimams parengimą;
  • Partnerių paiešką.

Susipažinti su pirkimo sąlygomis.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location