Spalio 01 d.

Kviečiame teikti iššūkius Inovacijų dirbtuvių programai

2022-08-09 10:20 Dalintis:

Inovacijų dirbtuvės – tai 2-3 mėnesius trunkanti programa studentams ir įmonėms, organizuojama Visorių informacinių technologijų parko (VITP). Dirbtuvių metu studentų komandos vysto įmonės iškeltą naujo produkto arba paslaugos idėją, studentai dirba kartu su įmonių atstovais ir siekia sukurti iššūkio sprendimo prototipą, demo versiją ar koncepciją. Įmonės siūlo spręsti joms aktualias problemas, kurių sprendimas pasibaigus programai gali būti realiai įgyvendinamas.

Inovacijų dirbtuvių (Id) programos principas:

  1. VITP komanda padeda suformuluoti ir aprašyti naujo produkto ar paslaugos idėją (Id iššūkį).
  2. Jūsų iššūkiui suformuojama įvairių studijų krypčių 2-5 studentų komanda (Vilnius Tech, VU, Vilniaus kolegija, ISM, KTU ir kt. pagal poreikį).
  3. Kartu su studentų komanda, VITP fasilitatoriumi ir Jūsų įmonės atstovu dirbame 2-3 mėnesius, siekdami sukurti iššūkio sprendimo prototipą, demo versiją ar koncepciją. Įmonės atstovas šiai veiklai turėtų skirti 2-3 val. per savaitę.

Programa pirmą kartą inicijuota dar 2012-aisiais. Per maždaug dešimtį metų Inovacijų dirbtuvėse sudalyvavo daugiau nei 138 unikalios įmonės, 752 įvairių studijų krypčių ir universitetų studentai, buvo užbaigti iš viso 181 projektai. Inovacijų dirbtuvės – puiki proga gauti įžvalgų ir idėjų, kuriant bei tobulinant produktus ar paslaugas, susipažinti su gabiais ir motyvuotais studentais – potencialiais darbuotojais.

Ši paslauga įmonei teikiama kaip de minimis pagalba (nedidelės vertės valstybės parama).

Rudens sezonas: 2022.10.10 – 2023.01.12. 

Iššūkius įmonės gali pateikti iki rugsėjo 02 d. (atsisiųsti formą).

Sukurtų sprendimų pavyzdžius galite pasižiūrėti čia.

Daugiau informacijos: inovacijudirbtuves.lt/imonems.

Iškilus klausimams, kviečiame kreiptis: rasa@vitp.lt (VITP projektų vadovė Rasa Milerytė), +370 682 63073.


Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location