Vasario 27 d.

Kviečiame į seminarą apie paraiškų taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui gauti rengimą

2022-11-18 17:00 Dalintis:

Gruodžio 15 d. 9 val. Aplinkos apsaugos agentūra organizuoja seminarą dėl dažniausiai kylančių neaiškumų ir daromų klaidų rengiant paraiškas taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui gauti ar pakeisti. Kviečiame dalyvauti įmones ir ūkinę veiklą vykdančius asmenis.

Renginio tikslas – dalintis žiniomis ir patirtimi, siekiant pagerinti teikiamų dokumentų kokybę, sumažinti administracinę naštą įmonėms teikiant dokumentus taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui gauti, pakeisti ar patikslinti.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome užpildyti registracijos anketą.

Anketoje galite pateikti Jums aktualius klausimus dėl kylančių neaiškumų rengiant paraiškas taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimams gauti ar pakeisti, iki lapkričio 15 d. Dėl techninių galimybių dalyvių skaičius gali būti ribojamas.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“ platformą. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dienai iki renginio.

Visais klausimais, susijusiais su renginio organizavimu, prašome kreiptis į Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos departamento Taršos integruotos prevencijos skyriaus vedėją Ingą Raudonienę (el.p. inga.raudonien@gamta.lt, tel. +370 665 00722).

Šaltinis: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location