Gegužės 21 d.

Kviečiame į renginį Baltijos fotonika 2022

2022-09-06 13:00 Dalintis:

Globaliu mastu fotonikos pramonei žadamas spartus augimas. Prognozuojama, kad iki 2028 m. fotonikos rinka sieks 1,267 kvadrilijono JAV dolerių [1]. Tokį šuolį gali lemti vis didėjanti fotonikos reikšmė ir panaudojimo galimybės įvairiose srityse – nuo fotonikos technologijas naudojančių sveikatos apsaugos prietaisų iki savaeigių automobilių, kuriems lazerio veikimo spinduliais paremta technologija LiDAR (angl. “Light Detection and Ranging”) yra kritiškai reikalinga.

Klasteris TOOLAS kartu su Inovacijų agentūros koordinuojamu projektu InoLink („Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ir partneriais kviečia susipažinti su fotonikos naujienomis ir pritaikymo galimybėmis į kasmetinę konferenciją – partnerių paieškos renginį Baltijos fotonika 2022, kuris vyks rugsėjo 21-23 d. Vilniuje.

Tarptautinis renginys kasmet suburia fotonikos technologijų lyderius, srities ekspertus ir kitų susijusių industrijų atstovus, kurie aptaria sektoriaus inovacijas, pažangą, svarbiausius iššūkius ir rinkos poreikius. Šiemet lazerių, optikos ir fotonikos inovatoriai iš įvairių šalių rinksis pasidalinti naujausiomis įžvalgomis lazerių mikroapdirbimo galimybių ir pritaikymo tema. 

Tris dienas vyksiančio renginio dalyviams bus siūloma pasiklausyti pranešimų konferencijoje, užmegzti naudingų kontaktų partnerių paieškos sesijose ir sudalyvauti ekskursijose į pažangiausias įmones.

Programa nuolat atnaujinama, ją rasite čia. Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija:

Konferencijos pranešėjų registracija

Renginio dalyvių registracija

 ________________________________________________________________

Renginio organizatoriai: TOOLAS, VITP, Optogama, Inovacijų agentūra (InoLink), LIC

Renginio partneriai: Baltijos fotonikos klasteris, LITEK

Baltijos fotonika 2022 partnerių paieškos sesiją organizuoja Inovacijų agentūros koordinuojamas ir kartu su partneriu Lietuvos inovacijų centru įgyvendinamas projektas InoLink, kuris skatina įmonių jungimąsi į klasterius, didina klasterių brandą, skatina jų augimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. 

Šaltinis: Klaster LT

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location