Vasario 08 d.

Kviečiame į Išankstinio ES fondų investicijų į skaitmeninio junglumo gerinimo veiklą 2021–2027 m. vertinimo pristatymą

2020-12-11 13:30 Dalintis:

Gruodžio 11 d., penktadienį, nuo 9 iki 12.15 val. nuotoliniu būdu vyks Susisiekimo ministerijos iniciatyva atlikto Išankstinio ES fondų investicijų į skaitmeninio junglumo gerinimo veiklą 2021–2027 m. finansavimo laikotarpiu vertinimo pristatymas.

Pristatymo renginiu siekiama informuoti už ES fondų investicijų planavimą, administravimą ir panaudojimą atsakingų institucijų atstovus, socialinius-ekonominius partnerius, Susisiekimo ministerijos administruojamų priemonių projektų vykdytojus ir kitas suinteresuotas institucijas bei visuomenę apie atlikto vertinimo įžvalgas, gautus rezultatus ir rekomendacijas.

Renginio metu bus pristatyti plačiajuosčio ryšio „baltųjų sričių“ žemėlapiai ir joms padengti reikalingos investicijos, plėtrą stabdantys veiksniai. Taip pat bus aptartos itin didelio pajėgumo tinklų naudojimo skatinimo priemonės bei rekomendacijos, skirtos palengvinti plačiajuosčio ryšio infrastruktūros diegimą ir užtikrinti, kad spartus internetas būtų prieinamas kuo didesnei Lietuvos gyventojų daliai.

Renginyje dalyvaus vertinimą atlikusios UAB „Smart Continent LT“ ir Susisiekimo ministerijos atstovai.

Būtina išankstinė registracija: kviečiame registruotis iki gruodžio 10 d. (imtinai) paspaudus šią nuorodą.

Renginio programą rasite čia.

Su Išankstinio ES fondų investicijų į skaitmeninio junglumo gerinimo veiklą 2021–2027 m. finansavimo laikotarpiu vertinimo santrauka galite susipažinti čia.

Šaltinis - Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location