Liepos 23 d.

Kviečiama nominuoti inovacijas ir diplomatiją stiprinančius kultūros paveldo projektus

2019-07-09 07:50 Dalintis:

Europos Komisija ir Europos paveldo nevyriausybines institucijų federacija „Europa Nostra“ į 2020 metais rengiamus Europos paveldo apdovanojimus (European Heritage Awards / Europa Nostra Awards 2020) įtraukė specialųjį ILUCIDARE apdovanojimą ir kviečia nominuoti kultūros paveldo projektų autorius už nuopelnus šioje srityje stiprinant inovacijas ir diplomatiją. Dokumentai priimami iki š. m. spalio 1 d. Europos paveldo apdovanojimų svetainėje.

ILUCIDARE apdovanojimas bus teikiamas 2020 ir 2021 metais. Jo verti projektai bus atrenkami iš visų Europos paveldo apdovanojimams nominuotų projektų. Apdovanojimas įsteigtas programos „Horizontas 2020“ lėšomis, vykdant projektą ILUCIDARE, kuriuo siekiama plėtoti tarptautinius ryšius, stiprinančius paveldo, kaip inovacijas ir tarptautinio bendradarbiavimą skatinančios srities vaidmenį.

Europos paveldo apdovanojimus Europos Komisija įsteigė 2002 metais, juos kiekvienais metais organizuoja „Europa Nostra“. Šiuo apdovanojimu įvertinami pasiekimai Europos paveldo srityje.

Daugiau informacijos:

Šaltinis: Lietuvos mokslo taryba.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location