Kovo 28 d.

Kviečia dalyvauti akceleravimo programoje Kinijoje

2018-07-18 14:35 Dalintis:

Milžiniška Kinijos rinka suteikia daug  galimybių Lietuvos inovatyvioms įmonėms surasti savo nišą. Tad Mokslo,  inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekdama paskatinti  Lietuvos-Kinijos bendradarbiavimą, jau trečią kartą kviečia šalies  įmones dalyvauti akceleravimo programoje.

„Ši programa atveria kelius į naują,  vieną didžiausių pasaulyje, rinkų. Inovatyvūs Lietuvos verslai gali  susipažinti su globaliomis kompanijomis, susirasti potencialių  partnerių, tiekėjų ar klientų. Programa prisideda prie verslo augimo ir  naujų produktų kūrimo, todėl kviečiame dalyvauti“, -  sako MITA  Mokslinių tyrimų, inovacijų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus  vedėjas Ričardas Valančiauskas

Akceleravimo programa Kinijoje skatina  inovatyvių gaminių, paslaugų ir technologijų vystymą, plėtrą į  tarptautines rinkas, bendradarbiavimą su partneriais iš užsienio  valstybių, o taip pat aktyvų dalyvavimą tarptautinėse mokslinių tyrimų  ir inovacijų programose.

Pernai akceleravimo programoje  dalyvavusi įmonė „IAMUS inovacijos“ ypač džiaugiasi bendradarbiavimu su  „Huawei“ atstovais tiek Kinijoje, tiek Lietuvoje. Šiuo metu ruošiamasi  pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. Kinijos įmonė sutiko dalyvauti  pilotiniame lietuvių projekte Klaipėdoje bei dalyvauti  įgyvendinant  tyrinėjimų projektus Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Be to,  partneriai kartu rengs pasiūlymą artėjantiems projektams Jelgavos mieste  (Latvijoje), Las Condes ir Osorno miestuose (Čilėje) bei Vietname.

Akceleravimo programos Kinijoje  dalyviams teikiamos profesionalios paslaugos, apimančios konsultavimo,  mokymo, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimo, taip pat partnerių  paieškos paslaugos.

Viena iš akceleravimo programos dalių –  dalyvavimas Kinijos mokslo ir technologijų pasiekimų mugėje „China  Hi-Tech Fair 2018“, kuri vyks š.m. lapkričio 14-18 d. Šendženo  konferencijų ir parodų centre. Šią mugę sudaro paroda, aukšto lygio  forumas, verslo susitikimai. Renginyje didelis dėmesys skiriamas  pažangiausiomis technologijoms ir produktams tokiose srityse kaip  energijos taupymas, aplinkos apsauga, naujos kartos informacinės  technologijos, biologija, aukščiausios klasės įrangos gamyba, naujos  medžiagos, transportas.

Lietuvos įmonės, norinčios dalyvauti  akceleravimo programoje Kinijoje, bus atrenkamos atsižvelgiant į šiuos  kriterijus: įmonės vystomo produkto inovatyvumą ir perspektyvumą,  patirtį ir galimybes išvystyti produktą, pasirengimą dalyvauti  tarptautinėse mokslinių tyrimų programose ir poreikį vystyti produktą  tarptautiniu mastu.

Paraiškos teikiamos el.  paštu info@mita.lt iki š. m. rugpjūčio 24  d. Planuojama, kad  akceleravimo programa anglų kalba Kinijoje vyks 2018 m. lapkričio mėn.

2017 m. šioje programoje dalyvavo 11 Lietuvos įmonių.

Konkurso sąlygos

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location