Liepos 03 d.

Kuriamas į mėlynąsias biotechnologijas orientuotas akceleratorius

2019-11-07 12:52 Dalintis:

Tarptautinio projekto ALLIANCE+ rėmuose kuriamas į mėlynąsias biotechnologijas orientuotas akceleratorius, kuris padės inovatyvioms idėjoms iš viso Baltijos jūros šalių regiono tapti apčiuopiamais produktais ir paslaugomis.

Mėlynosios bio ekonomikos potencialas yra milžiniškas – pasaulis „alkanas“ naujų tvarių sprendimų panaudojant jūrinius išteklius. Tikime, kad Klaipėdos regionas ir Lietuva gali būti šių sprendimų generatorių gretose. Taip pat kuriamą akseleratorių galime sustiprinti žiniomis ir patirtimi. Drauge su kitais ALLIANCE+ partneriais buriame tarptautinę ekspertų komandą bei kviečiame daugiau sužinoti apie iniciatyvą, startuolius ir inovacijas biotechnologijų srityje – visa tai atspindėta specialiame leidinyje, kuriuo aktyviai dalijamės su mūsų akademine bendruomene ir kitais kanalais.

Pirmasis būsimo akceleratoriaus dalyvių ir juos konsultuosiančių mentorių susitikimas vyks 2020 m. sausio 23-24 d. Helsinkyje. Registracija vyksta iki lapkričio 30 d. el. paštu projects@kmtp.lt.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location