Birželio 23 d.

Kuria išmanų prietaisą inkstų ligomis sergantiems pacientams

2018-08-06 14:32 Dalintis:

Kaip suburti geriausius šalies specialistus į vieną komandą, juos išlaikyti ir kartu sukurti išmanų prietaisą inkstų ligomis sergantiems  pacientams ir sumažinti jų lankymosi pas gydytoją poreikį?

Norint sukurti prietaisą, kuris leis stebėti inkstų ligomis sunkiai sergančių pacientų būklę namuose, vien idėjos neužtenka. Tam reikia medicininių žinių, technologinių sprendimų, tuomet sukurti prototipą, jį išbandyti. Šiam žingsniui pasiryžo Kauno  technologijos universiteto Biomedicininės inžinerijos institutas. Jis įgyvendina ES fondų investicijų finansuojamą projektą, kur bendradarbiaudamas su Kauno klinikų nefrologais tikisi, kad  per ketverius metus pavyks sukurti tinkamą prototipą, o vėliau pradėti ir masinę išmaniųjų prietaisų gamybą.

Struktūrinių fondų parama biomedicininės inžinerijos institutui  išmaniesiems  prietaisams kurti sieks 700 000 eurų, dar 80 tūkstančių pridės pats institutas.

https://youtu.be/1qcVVH5L7EU

Šis reportažas yra Technologijų ir inovacijų paramos verslui agentūros  įgyvendinamos komunikacijos kampanijos „Sėkmė lydi startuojančius ir  inovuojančius“ dalis. Reportažai apmokami Europos socialinio fondo  lėšomis.
Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location