Balandžio 13 d.

Koronaviruso iššūkiai verslui: pasitark su ekspertais

2020-03-18 11:25 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva" pradeda organizuoti specialias tiesiogines transliacijas internete, kad kartu su įvairias ekspertais atsakytų į verslui šiuo metu itin aktualius klausimus dėl koronaviruso. Kovo 17 d. 10 val. „Versli Lietuva" paskyroje Facebook vyks tiesioginė transliacija tema „Koronaviruso iššūkiai turizmo sektoriui: pasitark su ekspertais“.
 

Įvairūs apribojimai dėl koronaviruso turi didelę įtaką turizmo ir kituose paslaugų sektoriuose veikiančioms įmonėms. Verslui kyla veiklos stabdymo ar tolimesnio organizavimo klausimai, neaišku, kaip valdyti su darbo santykiais susijusias rizikas, kai dėl paskelbto karantino paslaugų teikimas tampa neįmanomas. Ar turizmo sektoriaus atstovai gali tikėtis patirtų nuostolių kompensavimo? O koks yra šio sektoriaus likimas gerokai sumažėjus kelionių paklausai?
 

Į šiuos ir kitus verslui itin aktualius klausimus atsakys ekspertai tiesioginės transliacijos metu. Pokalbyje dalyvaus:

◾ Žydrė Gavelienė, Lietuvos turizmo rūmų prezidentė;

◾ Tomas Bagdanskis, darbo teisės ekspertas, „iLAW“ vadovaujantysis partneris;

◾ kitų organizacijų atstovai (bus papildyta).
 

Moderuos: Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.
 

Verslo atstovai kviečiami būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto (šio „Facebook“ renginio diskusijoje) arba tiesioginės transliacijos metu.


Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location