Sausio 27 d.

Konsultacija dėl priemonės „InoConnect“ atvėrė įmonei kelią į tarptautines rinkas

2020-06-16 10:10 Dalintis:

Kurti inovacijas apsimoka. Tuo įsitikino ilgametė Lietuvos inovacijų centro klientė AIVA SISTEMA. Įmonė sukūrė ir nuolat tobulina gamybos valdymo programą, skirtą gamybinėms įmonėms, vykdančioms nestandartinę, klientų poreikiams pritaikomą projektinę gamybą. Tokių universalių skirtų nestandartinei gamybai pasaulyje nėra, todėl radusi tinkamus partnerius užsienyje įmonė automatiškai įgytų didžiulį konkurencinį pranašumą.

Įmonė kreipėsi į Lietuvos inovacijų centrą patarimo dėl tarptautinių partnerių paieškos ir buvo pakonsultuota dėl priemonės „InoConnect“, atveriančios galimybes per Europos įmonių tinklą dalyvauti tarptautinėse ES mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (toliau – MTEPI) iniciatyvose ir užmegzti ryšius su tarptautiniais partneriais, ir taip Lietuvos Respublikoje didinti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) išlaidas, MTEP paslaugų eksportą ir pritraukti užsienio investicijų.

Pasinaudodama šia priemone AIVA SISTEMA surado gerus partnerius Portugalijoje ir Turkijoje, su kuriais tęsia bendradarbiavimą ir jau planuoja bendrus projektus.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location