Spalio 02 d.

Konkursas „Verslo ir mokslo partnerystė 2018“ laukia paraiškų

2018-09-10 07:56 Dalintis:

Ūkio ministerija kviečia dalyvauti jau aštuntą kartą organizuojamame konkurse  „Verslo ir mokslo partnerystė 2018“, kurio metu bus išrinktas  geriausias originaliais sprendimais pasižymintis inovatyvus produktas.

Konkursui paraiškas iki 2018 m. rugsėjo 14  d. gali teikti visos įmonės, kurios bendradarbiaudamos su tyrėjais sukūrė ir rinkai pristatė inovatyvius produktus.

Paraiškos bus vertinamos pagal pristatomo  produkto išskirtines savybes ir specifinius inovacinius sprendimus,  komercinę produkto naudą, poveikį įmonės konkurencingumui ir naujų  sprendimų pritaikymą kuriant nominuojamus produktus.

Nugalėtoją išrinks konkurso komisija,  kurios nariai yra Ūkio ministerijos, Mokslo, inovacijų ir technologijų  agentūros, Lietuvos inovacijų centro, Lietuvos verslo konfederacijos ir  Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovai. 

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir  apdovanotas miesto festivalio „Inovacijų savaitė 2018“, kuris vyks  rugsėjo 24-30 d., metu. Nugalėtojui bus įteiktas specialiai šiam  konkursui sukurtas prizas.

Pernai konkurso nugalėtoja tapo UAB  „Veika“, kuri sukūrė ir rinkai pristatė unikalią „Ecodeco“ technologiją,  leidžiančią gaminti viniliniams tapetams identišką produktą be jokių  žmogaus sveikatai ir aplinkai pavojingų priedų.

Ankstesniais metais šiame konkurse  apdovanojimą pelnė UAB „Altechna R&D“ ir tyrėjas Mindaugas Mikutis  už sukurtą inovatyvią lazerinę skaidrių medžiagų, tokių kaip stiklas,  safyras, pjovimo technologiją. „Verslo ir mokslo partnerystės“  apdovanojimus tai pat yra laimėjusi UAB „Biocentras“, kuri drauge su  valstybiniu mokslinių tyrimų institutu Inovatyvios medicinos centru  sukūrė maisto papildą „Fortuna“, biotechnologijų kompanija UAB  „Bioseka“, ortopedinius prietaisus gaminanti UAB „Baltic Orthoservice“,  precizinių metrologinių įrenginių kūrimu, gamyba ir diegimu užsiimanti   UAB „Precizika Metrology“ ir Lietuvos kosmetikos gamintoja UAB „BIOK  laboratorija“.

Paraiškos forma ir kiti konkurso dokumentai skelbiami Ūkio ministerijos svetainėje.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location