Gegužės 30 d.

Konkursas „Pasveikink Lietuvą su Kovo 11–ąja!“ laukia novatoriškų idėjų

2019-01-24 07:55 Dalintis:

Moksleiviai ir studentai  kviečiami išlaisvinti savo vaizduotę bei pasitelkiant technologijas ir inovacijas išradingai pasveikinti Lietuvą su Nepriklausomybės atkūrimo švente, Kovo 11-ąja, taip, kaip dar nesveikino niekas. Tokį konkursą pirmą kartą organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su gaiviųjų gėrimų prekiniu ženklu „RASA“.

„Niekam ne paslaptis, jog kūrybingiems ir talentingiems žmonėms kyla daug nuostabių idėjų, tačiau dažniausiai pritrūksta lėšų joms įgyvendinti. Atkreipdami dėmesį į tai ir nusprendėme organizuoti šį konkursą. Bendradarbiaudami su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekiame ne tik skatinti  jaunus žmones kurti, bet ir ugdyti jų tautiškumą bei patriotiškumą. Esame lietuviška įmonė, kuri be galo myli savo šalį, tad šis konkursas,  tai mūsų meilės išraiška, sveikinimas Lietuvai Kovo 11-osios proga. Viliamės, jog tai ilgainiui taps gražia ir prasminga tradicija“, – sako  UAB „Kauen craft" direktorė Rasa Girkontienė.

„Kurdami sveikinimus jaunieji kūrėjai raginami pasitelkti naujausias technologijas, pavyzdžiui dronus, robotus, palydovus. Renkant laimėtoją komisija atsižvelgs į išmaniuosius sprendimus, technologijų panaudojimą ir kūrybiškumą. Prisidėdami prie  tokių socialinių iniciatyvų siekiame ugdyti aktyvią jaunųjų inovatorių  kartą, kuriai rūpi Lietuvos ateitis“, – pasakojo MITA direktorius  Kęstutis Šetkus.

Konkurso geriausios idėjos autorius ar  komanda gaus iki 1000 eurų idėjai įgyvendinti, o sukurtas sveikinimas bus rodomas visą savaitę vienoje iš nacionalinių televizijų.

Konkurse kviečiami dalyvauti vyresnių klasių (9 – 12) moksleiviai iš visos Lietuvos, visų universitetų bei kolegijų studentai (bakalauro, magistro, doktorantūros). Idėjas galima pateikti tiek individualiai, tiek su komanda.

Idėjų MITA laukia iki  š.m. vasario 5 d., o konkurso laimėtojas – geriausias idėjos autorius ar komanda – bus paskelbta vasario 11 d. 

Laimėtoją atrinks kompetentinga MITA komisija. Kurdami sveikinimo idėją reikia galvoti tik apie du dalykus: idėjai įgyvendinti turi užtekti iki 1000 eurų, o sveikinimas turi „tilpti“ į 20 sekundžių video klipą, kurį sukurs profesionalai.

Konkursą padeda įgyvendinti MITA, kuri skatina inovatyvių idėjų plėtrą visoje Lietuvoje.

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location