Vasario 28 d.

KMTP vyksiančių renginių raktažodis: skaitmenizacija

2020-01-16 16:50 Dalintis:

Vasario pradžia laivų statybos pramonės ir transporto bei logistikos sektorių atstovams dovanos progą apžvelgti pluoštą aktualių temų, susijusių su skaitmenizacija ir pažangių technologijų taikymu, – tam bus dedikuoti du vienas po kito vyksiantys renginiai Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

Vasario 5 d. organizuojami mokymai, kurių metu bus aptarti laivų statybos pramonei aktualūs skaitmenizacijos procesai bei 3D skenavimo technologijų taikymas.

Vasario 6 d.
seminaro akiratyje – blockchain ir IoT technologijos transporto sektoriuje.

„Modernus verslas yra atidus inovacijoms, įgalinančioms dirbti efektyviau, taupant savo laiką ir resursus ir tokiu būdu sustiprinant pozicijas iššūkių kupinoje konkurencinėje aplinkoje. Tad neatsitiktinės yra tiek artėjančių renginių tematikos, tiek savotiško mini-ciklo formatas, sudarantis galimybę sudalyvauti ne tik savo atstovaujamai sferai aktualiuose mokymuose, bet ir praplečiant savo akiratį papildomomis specializuotomis žiniomis, atspindinčios svarbius „Industrijos 4.0“ procesus”, - kalbėjo KMTP plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

Du vienas po kito vyksiantys renginiai suburs pranešėjus ir dalyvius ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio, atverdami erdvės naujiems kontaktams, turiningoms profesinėms diskusijoms iš tarptautinės perspektyvos.

Vasario 5 d. organizuojamų mokymų “Digitalization and 3D Scanning at the Shipyard” metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis į projektą įsitraukusių Vakarų Lietuvos organizacijų – Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir UAB Western Baltic Engineering – atstovai, laivų klasifikavimo ekspertai iš kompanijos DNV GL, svečiai iš Chalmers technologijos universiteto Švedijoje, Suomijos Machine Technology Center Turku Ltd., kompanijos Mayer Turku Shipyard, kuri yra viena europinių  lyderių laivų statybos pramonėje.

Vasario 6 d. Klaipėdos mokslo ir  technologijų parke vyksiantis seminaras “Blockchain and IoT Technologies  for Transport” suburs dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos aptarti pasaulyje stebimos vis didėjančios skaitmeninimo skirtingiems verslo sektoriams ir ypač – transportui bei logistikai. Tokią seminaro kryptį diktuoja tai, jog šiuolaikinės tiekimo grandinės transformuojasi į sudėtingas sistemas, kurios yra gyvybiškai svarbios konkurenciniam pranašumui. Seminaro dalyviai turės galimybę susipažinti su minėtų grandinių efektyvumą padedančių IoT ir „blockchain“ technologijų veikimo principais, išgirsti praktinių pavyzdžių apie jų taikymą, užduoti rūpimus klausimus pranešėjams.

Organizatoriai kviečia suskubti registruotis bei susipažinti su išsame informacija apie renginius: vasario 5 d. (Digitalization and 3D Scanning at the Shipyard), vasario 6 d. (Blockchain and IoT Technologies for Transport).

Abu renginiai yra nemokami. 

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location