Vasario 28 d.

Klaipėdos startuolis kurs automatizavimo sprendimus Norvegijos pramonei

2019-06-20 16:30 Dalintis:

Prieš pusantrų metų veiklą pradėjęs startuolis „Akasys“ ambicingai žengia į Skandinavijos rinkas. Gegužės pabaigoje vykusių  vizitų Norvegijoje metu klaipėdiečiai užmezgė bendradarbiavimą su trimis žuvies apdorojimo įmonėmis, pageidaujančiomis dar šią vasarą visiškai atnaujinti bei inovatyviais automatizuotais sprendimais papildyti savo turimą įrangą.

„Šie projektai mums yra didžiausi iš tų, kuriuos iki šiol teko įgyvendinti dirbant su klientais užsienyje. Be jokios abejonės, tai reikšmingas įvertinimas, o tuo pat metu – ir iššūkis, kurį pasitinkame su entuziazmu“, - kalbėjo MB „Akasys“ vadovas Ovidijus Šadauskas.

Įmonė yra įsikūrusi Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP), su kuriuo sėkmingai bendradarbiavo pagal projektą „Inospurtas“ Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotame konkurse „Ieškomas Inovatorius!“: gerai pasirodžiusiam startuoliui KMTP specialistai teikė konsultacinę pagalbą, inkubavimo paslaugas.

Stambūs užsakymai skatina spartinti jaunos įmonės plėtrą – šiuo metu „Akasys“ kviečia į savo komandą prisijungti inžinierių-projektuotoją ir projektų vadovą. Startuolis daugiausiai dėmesio skiria maisto ir medienos pramonėje pritaikomiems sprendimams, o teikiamų paslaugų spektras apima viską: nuo konsultacijų, įrangos projektavimo – iki gamybos, automatizacijos ir diegimo pas klientą.

„Būdami šio startuolio gimimo ir atsakingiausių pradinių etapų liudininkais, itin džiaugiamės jo veržlumu plečiant verslo geografiją ir kuriant aukštos pridėtinės vertės sprendimus užsienio rinkoms. „Akasio“ pavyzdys liudija, kad kryptingai dirbančios naujos kartos kompanijos per trumpą laiką geba pasiekti išties įspūdingų rezultatų ir augina ne tik savo verslo, bet visos Klaipėdos – kaip startuoliams palankios ekosistemos – prestižą“, – kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Projektą „Inospurtas“ įgyvendina MITA kartu su Lietuvos inovacijų centru, Fizikos instituto mokslo ir technologijų parku, Visorių informacinių technologijų parku, Kauno mokslo ir technologijų parku, Klaipėdos mokslo ir technologijų parku, Šiaurės miestelio technologijų parku, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos darbdavių konfederacija bei Lietuvos verslo konfederacija.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location