Birželio 16 d.

Klaipėdos regiono verslui – kūrybiškumo injekcija

2018-10-01 07:50 Dalintis:

Artimiausių renginių Klaipėdos  mokslo ir technologijų parke leitmotyvu taps kūrybiškumas. Jį pasitelkti  bus drąsinami ir rinkoje jau spėję įsitvirtinti tradiciniai verslai, ir  ambicingų užmojų nestokojantys esami ar būsimieji startuoliai.
 

Rugsėjo 26 ir 27-oji pasiūlė dvi intensyvias dienas ir du ypatingus svečius Klaipėdoje, kurie pakviesti moderuoti „Design thinking and innovation training“ renginio. Su mokymų dalyviais dirbę Airijos Maynooth universiteto  mokslininkai ir dėstytojai Trevoras  Vaugh ir Martinas Ryanas, taip pat  vadovauja savo kompanijai „Actionable“, kurios veikla nukreipta į  inovacijų diegimo procesų inicijavimą bei spartinimą – verslo ir kitoms organizacijoms ekspertai talkina identifikuojant esminius iššūkius,  padeda išlaisvinti kūrybiškumo potencialą kuriant ar tobulinant  produktus bei paslaugas.
 

Mokymai, organizuoti tarptautinio  projekto „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ (CTCC)  rėmuose, subūrė apie 60 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Jų gretose –  nemažas būrys uostamiesčio atstovų: Klaipėdos mokslo ir technologijų  parko įmonės, Pilies dirbtuvių rezidentai, Klaipėdos universiteto  mokslininkai, AB „Vakarų laivų gamykla“, AB „Klaipėdos nafta“ ir kitų  įmonių specialistai.
 

Spalio 18 d. Klaipėdos  mokslo ir technologijų parkas pakvies į praktinį gilinamąjį seminarą,  kurį ves vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo  ir strateginio marketingo srityse Inga Uus. Lektorė į uostamiestį atvyksta su tema „Kaip kurti konkurencingą verslo modelį“.
 

Kas yra vertinga vartotojui ir kaip  įmonei uždirbti daugiau iš to, kas vertinga vartotojui? Kaip tai, kas  vertinga vartotoju, virsta pajamomis įmonei? Būtent šiuos klausimus  akcentuos I.Uus, kuri taip pat yra ir tyrinėtoja, vertinanti kūrybiškumą  bei siekianti dauginti jo apraiškas tiek versle, tiek kasdieniame  gyvenime.
 

Lektorė su dalyviais ne tik dalinsis  naujausiomis žiniomis, bet ir kvies atlikti praktines užduotis,  įsitraukti į diskusijas, taip pat visi dalyviai savo įmonei parengs  verslo modelio eskizą.
 

Paskutinį spalio savaitgalį, 26-28 dienomis, į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką sugrįš jau 10-osios kūrybinės dirbtuvės „Hacker Games“.  Renginys suteiks platformą įgyvendinti savo inovatyvias idėjas,  susijusias su rinkodara, inžinerija, programavimu ir kitomis sferomis.  Dalyviams talkins aukštos kvalifikacijos mentoriai. Entuziastai  kviečiami jau dabar suskubti registruoti savo komandas.


Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location