Sausio 16 d.

Kauno mokslo ir technologijų parke startavo programa EVOLUT 4.0 jauno verslo komandoms

2019-06-04 14:43 Dalintis:

Šiandien į Kauno mokslo ir technologijų parką susirinkusioms startuolių komandoms  inovacijų ir verslumo ekspertas Paulius Nezabitauskas pristatė verslo aktyvinimo programą  EVOLUT 4.0. Dešimt ambicingų kūrėjų pasiryžę ugdyti savo verslumo įgūdžius ir išvystyti produktą. Penkių mokymų ciklą aprėpianti programa finišuos birželio pabaigoje – jauno verslo komandos prototipines produktų ir paslaugų versijas pristatys investuotojams.

„Tai koncentruotas būdas patikrinti savo idėją ar padėti jau pirmuosius etapus įveikusiems verslams įgyti pagreitį. Subūrę savo sričių – pardavimų, inovacijų kūrimo, verslo strategijos ir plėtros bei design thinking ekspertus siekiame programa sustiprinti Kauno startuolių bendruomenę ir pakviesti prisijungti naujus perspektyvius kūrėjus“, – sako programos koordinatorius, inovacijų ir verslumo ekspertas P. Nezabitauskas.

Komandos, naudodamos Kauno mokslo ir technologijų parke sukurtą ir testuotą verslo aktyvinimo programą EVOLUT 4.0 išbandys ir praktiškai pasinaudos nuosekliu pasaulinių verslumo metodu ciklu. Pavyzdžiui, NABC metodas padės kūrėjams išsigryninti verslo plėtojimo kryptį, o kliento patirties žemėlapis įtrauks į aiškų klientų pasitenkinimo kūrimo procesą ir leis patobulinti verslo idėją.

„Linkiu būti aktyviems klausinėtojams, ieškantiems sau tinkančių verslo kūrimo receptų. Kvescionuokite, analizuokite ir apiberkite lektorius klausimais. Priverskite juos atsistoti į nepatogią padėtį – juk buvimas tik pasyviu klausytoju nepaverčia verslo kūrimo proceso iš tiesų veikiančia praktika“, –  komandoms akcentavo B2B pardavimų profesionalas ir verslininkas Justinas Taruška, prisijungęs prie kūrėjų pasirengimą vertinusios komisijos.

2018 m. Kauno mokslo ir technologijų parko sukurta antreprenerystės ir naujų produktų vystymo programa EVOLUT 4.0 Tarptautinės mokslo ir technologijų parkų asociacijos (IASP) buvo pripažinta inovatyviausia pasaulyje.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location