Balandžio 21 d.

Kauno mokslo ir technologijų parkas kviečia startuolius auginti savo verslą

2019-08-21 16:55 Dalintis:

Didžioji dalis pradedančių verslų šoka į produkto ar paslaugos kūrimo traukinį gerai neišanalizavę situacijos – kada pakanka remtis nuojauta, o kada svarbi  išsami analizė? Verslumo ir inovacijų vystymo ekspertai pabrėžia, kad nuojauta verslo pradžioje nepakanka, daug sėkmingesnis startas laukia tų, kurie kartu su komanda mokosi pažinti verslo aplinką. Kaip vystyti produktą, kad susidūrus su iššūkiais pradedančio verslo komanda juos sėkmingai įveiktų ir gautų postūmį – visa tai pradedančių verslų komandas kviečia mėnesio trukmės Kauno mokslo ir technologijų parko verslo akceleravimo programa „Evolut 4.0“.

„Programa padės neseniai startavusiems verslams įgyti pagreitį. Kviesime tobulėti remdamiesi metodologija, sukurta apjungiant pasaulyje žinomus ir plačiai taikomus verslo vertės, klientų profilio išgryninimo, plėtros strategijos, pardavimų aktyvinimo ir kitas verslo sritis apimančių procesų tobulinimo įrankius: verslo modelio drobė (CANVAS), vertės pasiūlymo suformavimas pagal NABC, technologijų vystymo planas, design-thinking metodą ir kitus“, – sako programos koordinatorius, inovacijų ir verslumo ekspertas Paulius Nezabitauskas.

Paraiškas norinčias dalyvauti komandas kviečiame pildyti iki rugsėjo 13 d. Komandas kviesime į atranką spalio 2 d. – pirminius kuriamo produkto/paslaugos pristatymus parengusios komandos turės pristatyti investuotojų ir verslumo ekspertų komisijai. Atrinktos 10 komandų bus kviečiamos dalyvauti praktinių mokymų cikle numatytuose 8 užsiėmimuose, kurie vyks kas savaitę. Jose startuoliai analizuos vis kiti verslo vystymo aspektai – nuo produkto vertės pasiūlymo iki įėjimo į rinką finansinės strategijos. Akceleravimo programoje dalyvavusių startuolių komandų nariai mokymų ciklo pabaigoje išsigrynina savo kliento profilį, rinką, kurioje jie veiks bei pagrindinius konkurentus.

Paraišką rasite: Evolut 4.0 anketa.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location