Balandžio 20 d.

Kauniečių sukurtas virtualus įrankis padeda biuro komandoms susikalbėti

2018-12-06 08:00 Dalintis:

Komandinio bendradarbiavimo aplikacijų poreikis  auga – dar pernai IT rinkos tyrimų bendrovė „Gartner“ , pasidalino  prognozėmis, kad 2016-2021 sudėtinis metinis šios rinkos augimo tempas  sieks 96 proc. Nors biuruose naudojamų bendradarbiavimo įrankių įvairovė  didelė, nei viena iš jų neskirta vien tik dirbantiems su „Office 365“  programomis. Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūręs startuolis  „icy365“ išvystė bendradarbiavimo platformą šiuolaikinėms komandoms,  naudojančioms būtent „Microsoft“ debesų tarnybos įrankius.

„Tai buvo drąsus užmojis – leistis į lenktynes su itin sparčiai  populiarėjančiais įrankiais komandoms, tačiau Jungtinėje Karalystėje  sulauktas susidomėjimas rodo perspektyvumą. „icy365“ skirtas į tikslą  orientuotoms komandos, kurios yra nusivylusios „Office 365“ pritaikymu  savo verslo poreikiams. Mūsų sukurta projektų valdymu pagrįsta  bendradarbiavimo aplikacija padidina darbo efektyvumą ir produktyvumą“,  –  sako komandos vadovas Vaidas Dragašius.

Sprendimo kūrėjai teigia siekę ne tik patobulinti komandų bendradarbiavimą, bet ir padidinti „Office 365“ programų  naudojamumą. Aplikacija yra pilnai susieta su devyniais skirtingais  „Microsoft“ įrankiais, tokiais kaip įmonės socialinis tinklas „Yammer“,  intranetas „SharePoint“, užduočių tvarkykle „Planner“ ir kitomis.   Lietuvių įrankis teikia patogią vartotojams sąsają ir leidžia viską  valdyti viename lange.

Biuro darbuotojas, prisiregistravęs „icy365“, darbalaukyje nuolat  mato vieną valdymo skydą su savo ir komandos veiklos ataskaita,  informuojančia apie visus svarbius pokyčius realiu laiku. Darbuotojai  gali sėkmingai vykdyti projektus, deleguoti užduotis bei stebėti jų  progresą, dalintis failais, komunikuoti, organizuoti susitikimus ir  įtraukti į komunikaciją kitų padalinių narius. Šis sprendimas itin  patogus komandoms, dirbančioms skirtinguose biuruose ar šalyse, taip pat  dažnai keliaujantiems, nes aplikacija pilnai funkcionuoja ne tik  kompiuteryje, bet ir telefone.

Lietuvių aplikacija sulaukė pripažinimo tarptautinėje arenoje – šią  vasarą vykusioje „Unbound London“ konferencijoje jie pripažinti vienais  iš 50 perspektyviausių ir vertų stebėti Europos startuolių. Šiuo metu  „icy365“ komanda dalyvauja Kauno savivaldybės verslo akceleravimo  programoje „Kaunas Startup Accelerator“, kur kartu su kitomis dešimt  komandų dalyvauja intensyviuose 8 savaičių mokymuose.

Didžiausi „icy365“ užsienio klientai – Jungtinėje Karalystėje  veikiančios telekomunikacijų įmonės „Zoho“, „CNDG“. Šį rudenį įrankį  pradėjo naudoti ir Lietuvos įmonės – viena aktyviausių sprendimą  išbandančių komandų – „Blue Solutions“.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location